Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elküldtem.
én is ettől félnék sportmotoron.
utólag hozzá tenném, hogy ha úgy nézzük ez nem az én dicsőségem, hanem a kawás srácé, ugyanis nagyon szűk-technikás az a pálya. érkezéskor le mertem volna fogadni, hogy 5mp lesz legalább körönként. de nem. sőtt, ha azt vesszük, hogy ezzel az eredménnyel a napi 3dik legjobb időt futotta, azt kell hogy mondjam, jár neki a
Nem hiszem, hogy menne! Akkorákat perecelnék.......... kanyarba tutira kiraknám a lábam................
Írj mail-t, ott elmagyarázok mindent!
az komoly..hihi
máriapócson a zx10nek adtam körönként 2mp-t
Na-na...ebben én volnék olyan biztos...
tudok kölcsönbe egy 2005ös full tuningos gsxr1000et. kb 200pacival. mit szólsz?
Énisénisakarom
Sportmocik között?

Semmi esélyem nem lenne!
10.18. az egyik legtökéletesebb nap versenyzésre. 2008ban visontán 21fok volt!
Az a baj, hogy nem tudok autópályázni. Tavaly nyár végén próbáltuk haverommal, ki akartam deríteni mennyit tudok tartani utazóban és M7-esen 130nál firkáltam egyet a hátsó gumival. 2x megnyikkant és utána végleg beállt a dugó és olyan 30m-t végigrajzoltam. Aztán vak sötétben félreálltam a leállósávra és sírtam a röhögéstől, spanom is félreállt, odajön és elkezdett ordítani velem, hogy majdnem megdöglöttem és én meg röhögök rajta. Aztán egy nyugi cigi, motor indít, szépen jár, visszatoltuk a lehajtóig, aztán haza. Szal valahogy okosban kéne megoldani a dolgot pálya nélkül. Bár mint később kiderült egy elhagyott direkt szűrő okozta a problémát, mert a motornak semmi baja nem lett. De pályamatricát sem szívesen vennék azért, hogy lejussak Kakucsra. Vagy oda nem kell matrica? Sorry ha hülyeségeket kérdezek.
még nem kóstoltam,de majd fogom.hihi
Az fórumon?

már lesem is............
Hihi..Ezt már eccer én belinkeltem ide, csak kicsit régebben:))))
"édes"?
Kóstoltad már
Te miért nem indulsz a versenyen?
Na csajok, kiírták az idei kupanapokat a Lady's Trophy-ra, mazsolázzatok:
2009.04.24-26.
2009.06.26-28.
2009.09

.4-6.
2009.10.17-18. (ez kicsit sztem későn van és hideg lesz)

Ja és még változhat,azt írták!
Bővebben:www.brorganisation.hu
Szió édes,mizujs veled?pörög a fórum mint állat,nézted?
De szívesen válaszolok minden kérdésedre. Mail címem megtalálod az adatlapomon!
hol lesz ez a verseny és mikor?
Hááát, azt a képet nem tenném publikussá, amit csinált rólam a csajszi!