Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A három nap gondolom azért, mert van szabadedzés, időmérő és verseny:)))))
Mi törpén
Eszti hívtalak de foglalt vagy!
Megáll az eszem....csak úgy lett ahogy mondtam... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Nem megy Cölöpék oldala vmiért én jól linkeltem be pedig.Lehet frissítik:))
Hát ez engem is elgondolkodtatott....de talán 1. 125 2. 600 3. 1000? Vagy ilyesmi nem?
4 alkalom, csak az egyiknél nyomtam egy entert véletlenül hamarabb...
Hülye kérdés: De miért van 3nap
Hali!

Ancsy: Nekem nem adja ki a címet... nem lehet hogy rosszul írtad be?!

Én hétfőn megyek Cölöp Úrhoz :)
4 db. lesz....gondolom mind a H.ringen. Valahogy megpróbálom bezsúfolni Aztán tessék szépen felkészülni és nagyon jól versenyezni csajok
A teljes gyorsasági motoros versenynaptár is rajta van a BR oldalán, illetve a Magyar Köztársaság Gyorsasági Motoros Bajnokságának 2009. évi kiírása is.
Szerintem hosszú forró őszünk lesz, és októberben még min. 25 fok árnyékban Mondjuk áprilisban is volt olyan, hogy a húsvéti nyuszi télikabátban jött
Na csajok, kiírták az idei kupanapokat a Lady's Trophy-ra, mazsolázzatok:
2009.04.24-26.
2009.06.26-28.
2009.09
.4-6.
2009.10.17-18. (ez kicsit sztem későn van és hideg lesz)

Ja és még változhat,azt írták!
Bővebben:www.brorganisation.hu
www.gemse.hu
Ők profi bőrruha meg minden egyéb varrói.Ceglédiek amúgy.Nekem ők csinyálták a bőrruhámat, profi csapat!Cölöp Úr itt is köszönjük:))))))
Szió!
Bocsi a késői válaszért.Igen, én írtam rosszul.R a monogramja a srácnak,Ricsi,Robi talán, nem emléxem pontosan.De tökre ari volt, hogy neked akart üzenni nálunk a fórumon..de azért itt átadtam, hogy keres Téged.Hozzánk is beleshetnél ám néha csevegni!


Írok inkább mélt mielőtt kivágnak innen mint macskát Barbi...
Elissa? Nem is ismerek Elissa nevü lányt................
Ezek szerint nagymutert kéne némi továbbképzésben részesíteni...

Na, elissa2
Már csináltam ilyet mezei varrógéppel Kedves! A lényeg, hogy ne gagyi cérnával csináld!

Féltékenység?

Ugyan, hisz tudod, hogy csak Te kellesz!
Aha...szóval neki még varrogatol is nekem meg hengeres lószerszám a micsodámban...jó'van, megjegyeztem...féltékenység ON

Amúgy ilyen mezei varrógéppel eléggé szenvedni fogsz mire megvarrod a motoroscuccot, legalábbis mikor én szoktam ilyesmiket adni nagymuternak, olyankor mindig nagyon csuklok
Ha hozol egy varrógépet, akkor megcsinálom Neked!

Csúnya dolog................ ez jóóóóóóóóóóó!
Majd szavazással eldöntjük.....................
Nekem őket ajánlották anno a baleset után (bőrruhához)

Budapest I. Csalogány u. 34/a Nyitva tartás: H-K-Sz: 9-12 Cs 14-16
Tel: 1 213 6988
Gsm: 30 9721 034
E-mail: unkj@t-online.hu
Segítsetek csajok varrónőt keresek motoros előnyben szétszakadt a cross nadrágom egykerekezés közben,többet nemcsinálok ilyen csúnya dolgot fáj mindenem mert nemtudok motorozni! de imádom szeretem SUPERMOTO IS LIFE
Jó...akkor kérjünk engedélyt meghunyászkodni...
Igen, én (ha késve is ) de észre szoktam venni a hibáimat.
Ezért is írtam a többes számot: nem Te vagy a betolakodó ezen a helyen, hanem Mi pöcsösök...