Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi ebben a "húzós"?Így kell kinéznie egy versenynek.Aki nem bír ki ennyit az ne versenyezzen,puhányokra nincs szükség a pályán.Ez így tökéletes.
Gondolj arra aki az ország másik feléből jön,mennyivel többe kerül neki minden a 3 nap szállás ,kaja miatt!
na most múlt éjjfél! BOLDOG SZÜLINAPOT!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KUTYA! idén én vagyok az első!
Azaz csak eddig, go
Jó éjt, pihend ki magad én még maradok egy kicsit...


Most viszont irány aludni...én legalábbis :):)

Good Night!
Akkkoorr jó húzós kis szombatok lesznek....
Hajrá, csak keményen, irány szabira
beszéltem Ma Rezsőbával.aszonta hogy pl a Zx kupán minden szombaton lesz megrendezve-szabadedzés,időmérő verseny...
... azaz mindegy.... csak már melléütöttem (jó a vörös bor )
Azért többnapos a "verseny hétvége". De ettől még egy kategória "dolgai" eshetnek egy napra, pl. 2008. június 27. V. Dunlop 125, 400. Persze ez igen ritka, egyedi eset. Jobb, ha két napra esik, a három nap kicsit sok amiatt, hogy minden nap oda kell menni. De az is jó, legalább tovább tart a haverok, buli fanta... Minden végül is csak legyen
Jaja...4nap...jár a szabi :)
De mindenkinek lesz szabadedzés,időmérő, verseny, egy nap alatt azt le nem zongorázzák,ez tutkó:))
Csak meg tudod oldani, 4 alkalom, szurkolunk Sőt lehet, hogy csak szombaton kell menni, pénteken nem. Ez persze most még nem derül ki, csak az adott verseny időtervével, kb. 2-3 héttel a verseny előtt.
Oké a jövő hét, akkor már nekem is lazább, összehozzul
Az még egyáltalán nem biztos hogy 3 napra lesz szétosztva,sőt tuti hogy nem.Ha megnézitek lesz más verseny is azokon a 7végéken Yamaha R széria,ZX Kupa stb..Ezért van 3 napra írva
Az a baj, hogy a péntekeket nemtudom, hogy fogom tudni megoldani.... De igyekszem!

Seszty: Ígérem, nemsokára jelentkezem,és jöv7re összehozunk egy talit, akkor már nyugi lesz nálam is, remélem :) És köszi!
Nincs mit Kicsikém tudod csak higgadtan, addig még "sok víz lefolyik a Dunán"
Előfordul, hogy 3 napra esik külön-külön, de volt olyan, hogy a szabadedzés és az időmérő egy napon volt, a verseny másnap, vagy szabadedzés külön, időmérő, verseny másnap (pl. péntek-szombat, vagy csak szombat-vasárnap), de volt tavaly olyan is, hogy minden egy napon volt (125 SP). Ezt mindig az adott verseny időterve határozza meg.
Seszty Anyu! Köszi hogy megnyugtattál! Majd lesz valahogy...
Nézted a srácot nagyon kemény

http://www.sportmotor.hu/motor...
szeva pohi.üdv itthon
Mert minden versenyen van szabadedzés,időmérő,verseny(péntek,szombat,vasárna
p)..
Wow...mint az igazi profiknál
Jó,ez tiszta, de miért 3nap mindegyik verseny?