Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi folyik itt
Szevasz pasi!
Készülök a pénteki szigómra..-rettegek és inkább motoroznék, h tavasz lenne
hello csajok
Szió!

Én vagyok az állandó éjszakás!

Mizus Veled?
Sziasztok csajok Itt még megy az élet ezerrel? vagy csak a fiúk parádéznak megint?
Nemmondommeg

Egye fene, mégis...Corsaro...az a vaj szivem, az fog egyszer a sírba vinni...
Hol lehet ilyet venni?
Ha ilyen megfelel, akár holnap elmehetünk venni egyet


Remélem találok magamnak mihamarabb egy buksit és akkor én is megvalósíthatom a festéssel "magam".
Jól néz ki!
Szeva kicsi lány !
Asszem' kaptál egy mélt...
Na akkor én is reklámozok itt
Desing by BAATHORY Andris
Pici-R sisak :)
Én is ezt akartam írni, hogy sisak függő.
Az enyém roncsolás nélkül nem lett volna bontható XR 1000, a hátsó szellőzője, így maradt a kitakarás, így is meg lehetett oldani.
Ez lehet sisak-függő is szerintem.

Amíg az X_Lite_oknak bazi bonyolult a mechanikája (pl. bowdennel nyílik az én plexim is), addig (ugyanebben a kategóriában) akad tökegyszerű kivitel is.

Gondolom festésnél ez abszolút nem mindegy...
jó van fiúk-lányok,hát majd akko meglátom,mi legyen.Most manim úgy sincsen rá,de majd eccer meglátom.Nekem akkor Shakti mér mondta,hogy szét köll szedni?
Nyugodtan lehet festetni, még a gumi tömítést sem veszik le, azt is kitakarják, a bélést sem kell kiszedni, szóval semmit. Csak a plexit levenni, persze krossz-bukón az nincs legalább is nekem így vóóóóót
A Te meglepid már elkészült közben - csak Rajtad múlik mikor csomagolod ki.
A kibontáshoz ajánlott környezet: halk zene, finom borocska, félhomály.
Most ment el a GLS úton a meglepi!
Krosszbukón nem nagyon tudnak elrontani semmit, úgyhogy nó para!
Megbeszéltük, akkor febr.5 !

'Viva la Mexico'
Titta jó! Nekem is a csütörtök lenne a legjobb! Na, akkor még pontosítunk, ha már otthon vagyok anyumnál !
Én másodikán már itthon leszek a hószánozásból - sztem jó lesz!

( valószínű a csütörtök lesz a legjobb a találkára, szerdán és pénteken csak későn -9 után- leszek szabad. )
Szió!

Úgy néz ki, hogy, Feb. 4-6-ig leszek otthon. Neked jó valamelyik nap?
Szerintem nincs azzal semi gond hogy egy gixxer rózsaszín. Feltéve ha nő a tulaja Legalább feltűnőbb, ezáltal jobban figyelnek rá az utcai közlekedésben is pl..