Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

merrt persze hogy de
Gondolj bele mennyit keres a kistehén gazdija....aztán mekkora egy butaság volt, van, lesz ..........de akkor is CUKI!
Képzeld Kutya. már csak a futárt várom
JA persze a felbontás CSAK pénteken esedékes!
Ugye hogy ugye
Elképzelhetetlen, hogy még hány 'bőrt' húznak le erről a tehénről
Hatalmas, jóság.
Én is meg voltam őrülve, hogy sisakomra is köll valami lepke-pillangó,akármi...de sokan lebeszélnek róla, mert hogy ha egyszer szétszedik a sisakot darabjaira, az már sosem fog úgy zárni többet,mint előtte....
Na ezzel én is így vagyok,ha már gyors nem vagyok,legalább a dizájnom legyen szííííííííííííp
Bárcsak Te lennél a Tavaszanyó, mert már kérném is, hogy csinálj tavaszt mamiiiiiiiii
Ez tényleg cuki
Jóóóóóreggelt!
Seszty...ha kistehén akkor ezt feltétlenül nézd meg!
Kistehén reklám... Olyan ÉÉDDES! Ahogy mesél meg az a hangsúly!
Csak így meg könnyen többe lenne az egész móka mintha elvinném valakihez megcsináltatni...
jó éjt
Végül is ez sem egy rossz megoldás
No jó éjt, jók legyetek
hát én meg néha gyorsabb vagyok,mint esztétikus
Minden csak gyakorlás kérdése, először nonfiguratív motívumokkal kell kezdeni, azok könnyebbek utána haladni a részletek felé
Félek tőle hogy az általam kigondolt részletességhez kevés lesz a kézügyességem
No de majd meglátjuk...
A lényeg az esztétika, ha már gyors nem vagyok...
Az by Cölöp és Fia, a kistehén farka a Fia volt
Nagyjából ez egy átlagár, végül is van vele munka. Eredeti fényezés leszedése, kitakarások, festések, több rétegben, lakkozása. Azért aprólékos munkát igényel.
és a rucidra?
Hát ennyire gondoltam kb. de hallottam már vészesebb árakról is. És megnézve a honlapot meglepődtem, hogy egy gyönyörű lány festi ezeket....szép
Nincs is jobb, mint a saját alkotás öröme.
A motoromra a matricákat magamnak vágtam ki kisollóval. Nem olyan szíííp, mintha profi matricás csinálta volna a virágokat + tehénkét, de közben jól elszórakoztam és legalább saját alkotásom lett
Akkor nekem se mostanában lesz airbrush-olt sisakom...hacsak meg nem tanulom ezt is...
30 e volt, de ez minta és megállapodás függő, minden sisak egyedi elbánást kíván.
És ki mondta hogy én itt ismerkedni akarok

Egyébként többüket ismerem személyesen...