Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm Brian!
80 vagy 90 kellene.
van 110/70 ZR 17
nekem van többféle!
06205140810
Az lesz
Max esőbe még óvatosabb leszek
Bocsi akkor 003RS Szerintem maradj ennél
Tévedés BT003RS!
De variálok ja gondoltam a Dunlop Sportmex d208 SM inkább utcai mint az RS
De hát ha kimondottan supermotyó guma akkor valószínű maradok az RS-nél!
Nehéz mert a motor Gyári méretébe csak Diagonalt kapni
én olyat meg nem akarok
Ezért van a nagy tanácstalanság!
Igazán csinálhatnának töb fajtából 140/70 ZR17-est
szobbal még mindig variálsz a gumival ? Múltkor nem BT002 RS volt ?
supermoto gumival nem mégy peremig döntve, max ha már buktál. Vegyél normális tapadósat.
Helló
Valaki tudja hogy 120/7017 nél van keskenyebb gumi
Gondolok itt 80/90/100/60-70r17col?

Tud valaki segiteni?
Üdv!
1 Kérdésem lenne nézegettem a Dunlop Sportmax D208 SM gumit! A kérdés nyugodt lélekkel feltehetem 1 500-as túragépre amin néha elborul az agyam és a mostani gumit is kihasználom döntögetésnél? vagy ez kimondottan supermotogumi? Ami csúszkálhat szándékosan?

Van valakinek erről a gumiról tapasztalata?
Vajon változtattak az összetételen is vagy csak ez egy kisebb méret a normál Sportmax 208-asnál?

Üdv: szobbal
Nekem van TDM-re is Pilot Road 2 120/70 R18,160/60 R17 külön is eladó ,küldtem emailt.
Road2 volt fent, ami nagyonis bevált. Gazdasági okokból nem ezt teszek most fel.
miért nem maradsz a power 2ct-nél? Vagy neked road volt fent? Nem vált be?
Dragon Supercorsa van újban 63-ért párban.
Szia!
Van, nézz szét ITT ill. írj egy e-mail-t az adatlapomon található címre és átküldöm az eredeti méretű képeket!
Te mióta foglalkozol gumikkal? Mert én nem régen, de azt azért tudom hogy ma is gyártják, és véletlen ezek új gumik (2009). Az egy dolog hogy régi fejlesztés.
Tehát valakinek van tapasztalata?
Köszönöm.
Szasz!

Pirelli supercorsa kellene nekem párban. 180 v 190. Mennyiért van és tehetnél képet is ha tudsz. Köszi
Köszönöm a pozitív visszajelzést
sima diablo az már nem mai gyerek,,, nem hinném abbbol tudsz viszonylag frisset szerezni
azért mondtam én inkább biznék egy frissen fejlesztett gumiban,
no de hátha jön valalki akinek van tapasztalata is nem csak elmélkedik
vagy nézz sét a boncteremben,hátha irt valaki ,,,
Amúgy van pár gumim eladó ha valakit érdekel. Olcsón, több féle méret.
Minden info itt.
Hát ez így nem igaz, mivel az Angel túragumi a Diablo meg sport.
Tehát az összehasonlításom is egy picit furcsa lehet. Csak nem szeretnék arra futni mint pl a Michelin PilotSporttal, hogy nem is tapad meg gyorsan el is fogy.
Ezért kérdeztem meg, hátha valakinek volt már vele tapasztalata.
A Angel amúgy biztosan jó gumi, de minek fizessek másfélszer annyit ha a Diablo ugyanúgy tapad, igaz kevesebbet megy el. (most nincs túl nagy keret gumira így ősszel)
angel a legujabb fejlesztés,,, ebből adódoan annak kéne a legjobban szerepelni a 3 közül
Lenne egy kérdésem!
Pirelli Strada, Angel vagy Diablo között kéne választanom. Árban a diablo magasan nyer, viszont nem tudom mennyire tapad, illetve mennyit mehet el. Esetleg valakinek tapasztalat?
Köszi!
190/55R17

Michelin Power One 48 500
Michelin Power One B 48 500
Michelin Pilot Power 45 000
Michelin Pilot Power 2 CT 47 000