Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy gixxeres haverom(750k8)neki is 9000ment el,pedig 1 állat az ember
értem én
itt msot 750es SRAD ra kell, fazeren (600as) volt akinek 12ezret elment
akkor igy nagyon elgondolkodtató mert a pilot power 2ct szinte ugyan ezen az áron van és sokkal jobbakat irtatok róla
nekem már 7500 van benne,de még egy 1500belefér bár az enyém csak 600-as a moci
M3 az megállja a helyét, nem lenne vele gondod, de kb 6-7-8 eres futás teljesítménnyel számolj,
én javaslom!nagyon jó gumi! nekem is ez lesz a köv. Sziasztok!
na kész is vagyok
szerintem nyugodtan, tapadni fog, bkingre is teszik, ott max. 6000-et mentek el vele.
szia értem akkor te javaslod egy 750 srad ra is ?
nem csak nekem, az összes GSR-es ledobta.....
köszike akkor szerinted a sradomra ne eröltessem?
M3 egy jo utcai sport gumi, fazeren akár 12 ezret is kibír, viszonylag tartósnak mondható, ha sok hosszú egyenes követi egymást, azért elég könnyen kockásodik, általában párba cserélik az eltérő keverék ill mintázat miatt, és együtt is kopnak el,

M1 az ennek az elődje, 52ezerért lehet kapni 2009 es évjáratút
ezzel nincs tapasztalatom, de km erben biztos kevesebbet bír ki
Hondás barátomnak az cbr1000rr-en M3 van. 8000 km-t tett bele. most kezd cserés lenni. Borogatást is jól bírja, tapad mint állat, a köv. gumim ez lesz.
szia volna még 1 kérdésem metzeler M1 vagy az M3 sportec gummancsrol valami vélemény vagy tapasztalat lenne jó most nagyon jó áron meg ezért is érdekelne nagyon hálás köszönet
Dunlop sportmax D221FA milyen gumi valakinek tapasztalatok? csak érdekelne mert még ilyet nem használtam
Jaaaa,tudom a GSR-en is az volt és már oda is kevés volt Neked!
Ugyan má'!
Azért mert valaki nem pályára jár meg nincs békája,még lehet motorja!
Azt elismerem hogy egy GSX-R 600 pályára túl nagy falat a 014-nek,de azért nem hinném hogy pénzfeldobással döntötték el a mérnökök hogy milyen gumit szerelnek föl gyárinak... Szval ha valaki pályára jár az cserélje le és kész,a közutat meg nem kell pályának használni,ennyi...
Eddig be,mondjuk én nem pályázok vele.
Helyesbítenék. A BT14 sem rossz, csak nem motorra való
Finomítunk: BT-014 sport/túra gumi.
BT-002 kimondottan sportgumi.

Bevált neked a 14-es?
A 014-sem rossz!
Csak nem erre a motorra való...
A gyári BT-014 -esnél klasszisokkal jobb, remek tapadása van cserében gyorsabban kopik.
Sokkal inkább BT-002-es való rá, mint amit a gyárban ráraknak.
"BT002RS Bridgestone" erről mi a véleményetek még utcára jó e? nem pályázásra gondolnék,kopás terén mennyit bír el ez a gumi? Brian? köszi
eladó 140-es gumi. 15e