Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak azért csodálkozom mert a fazereknek is gyári gumija a bt20as és 10-20 de akár 25 ezret is elfut, elég turás gumi
Nekem az RR en Batlax Bt 015 van 9000 km van a motorba és még használhato a gumi de már max 1000km ebben bentvan a bejáratás is ,pedig párszor megnyújtogattam a gépet és járt kanyarokban is és volt 2 személy is és szerintem a tapadása sem olyan rossz csak ne essen az eső vagy ne hugyozza le egy kóborkutya mert akkor nem jó
Hi!
Új volt, a Kawa gyári gumija ,
egész pontosan 5800 km volt ebből viszont 1500 km bejáratás,
egyéb gond nem volt vele
ilyen Bridgestone gummáim vannak e
hátsó Hypersport Batilax BT016R
első Hypersport Batilax BT016F
zsíííííírújak...
mit mond a nagy közönség,megérte a píííízt?
lehet nem újonnan volt neki rajta,a bt020 örök gumi
Metzeller k2 190/55
Metzeller k1 120/70
Párban 10eft körül, hivj megegyezünk!Külön is elvihetők!
Tel:0630/571-14-83
Email:dragstyle@freemai
l.hu
Msn:dragstyle@freemail.hu
Szia zsoltrs !
Elfér rajta a 180/55 -s gumi,főleg ha pályázol is oda meg kell a tapadó felület.Ismerőseim R6R -rel pályáznak ők is nagyobra cserélték az amúgy sem keskeny 180/55 öst,a nagyobb tapadó felület mindig jól jön http://www.kepesmotor.hu/sport... Nállam találsz erre alkalmasat is,de van vágott slickem is az sajna nincs köztük még
halihóó

a Bt 020as 5ezret birt ki .
számomra hihetetlen, az egy igazi bakelit gumi
Újban is tudok hozni Pilot Power 2CT- t 2009 -es gyártás nem túltárolt ! A hátsó 45000 ft 190/50
Köszi mindenkinek a gumi ajánlásokat !
De ÚJ gumit szeretnék és semmiképpen sem pálya gumit
mivel inkább a mindennapi, közúti használat a cél,
bosszantó amikor a Bridgestone gumim normál használat mellett
5 ezret bírt és akkor már a vászon kilógott
és nem is pálya gumi BT 20-as ,
FIGU
Lehet, hogy elírtam.
lehet hogy 180/55 ös gumi van a '00 6oson.
Szeva. Van egy 99es zx6osom. Gyárilag 170/60 gumi kell rá (az is v n rajta). 2000től a 6os ninjákra már 180/50-es gumit dobtak ugyanolyan felnire. A 2 motor között csak a fejidom, pár LE+, pár Kg- változott.
Most nem tudom, hogy én egy 180as gumival jobban tudnám-e dönteni vagy általában jobb lenne-e. Ringre szoktam járni a kawás napokra. Ha meglesed hátulról a gumit, nem olyan szép íves vagy mit tudom én. A szélén ugyebár nincs csík.
Lassan gumit kellene vásárolnom.

Köszi minden fajta segítséget.
Én köszönöm
Nem engedem meg, hogy bárki is csalódjon bennem!
Megérkezett a gumi, köszi! Nagyon finom áru
Aha néha nem enged be és van egy másik nick nevem
190-es is van, itt nézelődj!
mi ez a titkos felhasználói név .
Van egy Bridgestone BT002R Pro Type3 as 190 es hátsóm itt meg tudod nézni http://www.kepesmotor.hu/sport...
Hi all!

ÚJ 190/55-ös Pirelli Diablo Supercorsa SC2-es hátsó eladó, kb. a bolti ár feléért.
csak hátsót kell cserélnem, az első gumiba talán 1500km van,
és mindenképpen 190-es érdekelne
FIGU
köszi a gumit, korrekt a cucc pénz megérkezett ?

(késve tudtam átvenni azt mondtad hétfőn jön aztán ünnep miatt szombat is munka nap lett és a postás itt hagyta a papírt h csomagom jött. szóval így kicsit megváratalak, sorry)
Én sportos túrázásra és néhai pályázásra ajánlom neked a Metzeler Z1/Z3 párost. Részletek miatt hívj bármikor!
Ok köszi,
eredetileg Michelin-t szerettem volna újra hátra is de normális áron új 190-es nincs, a mostani 12000 ezret bírt, ez a túrák miatt nem hátrány
illetve nem akartam nagyon eltérő karakterű gumikat, ezért kérdeztem
FIGU
Szerintem párosíthatod, gond nélkül. Azt viszont nem tudom mennyire lesz tartós
Szeva Brian!
én is gondolkodom ezen a pirellin z750-re
a kérdésem az lenne hogy az első gumim Michelin Pilot Road 1-es
pályára csak hébe-hóba megyek, alapvetően utca, túra
hogy viselkedik a két gumi együtt szerinted,
illetve mennyire tartós, ebből csak a többkomponensű létezik ?
köszi FIGU