Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

postán érdeklődj hova megy a pénzed és ki veszi át, kell az átvételhez személyi, tehát beazonosítható az elkövető.
Köszi az együttérzést! Rohadtul bosszant hogy így át tudott verni ez a kis f@szszopó, az a baj hogy mindig magamból indulok ki. A telefonszáma egyébként: 70 / 6464720, bár szerintem ezt is elég sűrűn cserélgeti, abból kiindulva hogy fiktív feladóval adja fel a csomagját, és az e-mail címe sem létezik már...
és fektetve,mi?
Röviden leírtad a lényeget. (állaga, lágysága, színe-fakósága, repedezettsége)
A napfény, a nagy meleg nem tesz jót neki. Ha egymás hegyén-hátán tárolják, az sem tesz jót neki.
tehát ha jó puha és sehol egy repedezés,vagy ilyesmi,akkor hajrá...
vagy mit figyeljek rajta
és hogyan kell szakszerűen tárolni?
A gumi állapotától függ! Szakszerűen tárolt guminál "nem számít" a kor. Néhány éve örültünk bármilyen évjáratú guminak, a 90-es években és az ezredforduló utáni évek elején még nem volt választék és akkor még a gumik sem voltak ilyen fejlettek (legalábbis a mai gumikhoz képest), mégis versenyeztünk velük. Átlagosan 5-10 éves gumikkal mentünk!
az baj? és azt meddig szabad feltenni?
Ebből csak a 0104 a lényeg, ez pedig azt jelenti, hogy 2004. 01. hetében gyártották.
szia

mit jelent a dDOT ENA5 DAB 0104?
nem ma kezdte a lehúzást,és így elég nehéz megfogni,de nem lehetetlen
Kérlek, hogy ne általánosíts! Sajnos én is egyre többet hallok ilyen esetekről, szomorú és felháborító, de vannak kivételek!
és?
a pénzemet visszavenném...
Bár megérdemelné, de mire mennénk vele,úgy váltogathatja a nevét és a telefonszámait, mint más az alsóját.
el kell menni és jól agyonverni
Sajnálom ami veled történt,de mindig tanul az ember.
Nem rég írtam pont az ilyen jellegű használatgumi vásárlásról,és bizalmatlanságomról ebben az irányban.(CBR klub)

Attól tartok nem Te vagy az első,és utolsó becsapott delikvense annak az embernek aki átvert,téged.
Sokan veled ellentétben nem merik,vagy nem akarják leírni, hogy becsapták,és átverték,nem mernek hangot adni csalódottságuknak.

Ezzel persze nem azt mondom hogy mindenki kihasználja a másik bizalmát és átveri,vannak nagyon is megbízható emberek, őket már többen is ismerik, és nem először vásárolnak tőlük,mert kiérdemelték a bizalmat.
Egy hete küldtem gumit, csomagolás nélkül simán elmegy, csak ráragasztják a cimkét. Szerintem így tisztességes, és egyszerűbb is.
bocs sima corsa:)
ÜDV! Mennyibe adod a diablo surercorsa-t ha meg van még?
A BÜDÖS KÚRVA ANNYÁT AZ ILYEN GECI ROHADÉK KÖCSÖGNEK! A telefon számával ird ki a nevét és a cimét Mindem FÓRUMON!
ménem írod ki a teljes nevét?
Üdv.

Keresnék 120/70r17 ,170/60r14 és 180/55r17 gumikra árat.
Újban.
Esetleg zalában.
thx
eladó D209 pár 120/160 55e
Csak óvatosságra akarok inteni mindenkit, aki használt motorgumit akar vásárolni postán való küldéssel, tehát látatlanban. Engem 2 rendelésből kétszer vertek át! Magánszemélyekről van szó, aki csak 1-2 gumit hirdet viszonylag jó árban és nagyon jó állapotban. Volt kép is hozzá és az egyiknél a profilmélység is meg volt adva. E-mailban azért kértem tőlük, hogy tolómérővel mérjék már meg pontosan a közepénél és a kigyorsítási pontokon is a profilmélységet. E-mailban is és telefonon is bemondta a pontos mm adatokat. Mondtam neki hogy nehogy átbasszon, mert abból baj lehet. OK, jön az utánvételes csomag, szépen becsomagolva a gumi NEM! átlátszó fóliába szépen, alaposan becsomagolva. Ugye csak az átvétel és a kifizetés után bonthatom ki a csomagot és utána már nincs visszaút! Kibontom, a fólia alatt még újságpapírok is vannak. Mindkettő gumi szarrá kopott, használhatatlan, ráadásul az egyik guminak még a márkája sem stimmelt. Ráadásul kiderült, hogy a feladó neve és címe is fiktív vagyis nemlétező (nálam csak ez a papír marad, tehát csak ezen a címem indulhattam volna el a feljelentés folyamán), de még aznap kiderítettem a postán az utalvány címzettjét ahová a pénz menni fog. Ez teljesen más név és cím volt (OROSZ S. , SOPRON...). A telefonját nem vette fel, az e-mail címét megszüntette, de előtte még felszólítottam hogy fizesse vissza a pénzem mert átvert és a rosszhiszeműségből elkövetést a fiktív feladó egyértelműen bizonyítja. Még erre azt írta vissza hogy Ő nem hülye hogy visszaadja a nehéz munkájával kicsalt pénzemet. Kis pitiáner bűnöző, remélem megkapja a büntetését és mást nem tud átverni! Nem hagyott más választást nekem, minthogy feljelentsem a Rendőrségen. Az első esetben egyébként visszafizették a pénzemet.

Tehát aki gumit rendel és nem átlátszó csomagolásban kapja a csomagot az NE VEGYE ÁT! és érdemes még megnézni a feladót és az utalvány címzettjét is, ha nem azonos akkor szintén NE VEGYE ÁT! a csomagot.
sziasztok. néhány eladó gumi. D208 D209 D218 120/180/190