Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ausztriából 1 és 2euro ellenében elhozhatod a gumistól a gumit
magyar gumis meg eladja 10.000-ért
Lehet nem is a felni rossz anyira csak kb 3 éve nem volt leszedve a gumi róla és nem tömít rendesen így kb 2-3 nap alatt le ereszt ezért kéne megtömlőznöm,persze hátsó gumi az elsőt nem merném megtömlőzni oda jó a tubbless,bár nem értem miért mivel régen etz,jawa,pancsi stb. motorokon mind a két gumi tömlős volt és azok is mentek 120-140km/h val.
Már én is agyaltam, hogy a gumi, amit 10-15 ezerért megveszek, még mindenhol szőrös, de már volt motoron, nem is lyukas...azt miért veszik le?
Végülis mindegy, a lényeg, hogy nekem jó így.
Ha annyira kész,akkor a belsőtől nem fog meg gyógyulni...
Sziasztok nincs valakinek elfekvőbe olcsópénzért egy 100/80 R16 gumiköpenye gyorsaságira kellene min 60-70%-os,meg egy 120/80 r16 belsőgumi mert rottyon van a hátsó kerekem azt kiszökik a tubless gumiból a levegő.Köszi
Nincs mit mielőbbi tavaszt és min +20fok
Üdvözlök mindenkit.
Engem az érdekelne, hogy egy 6 x 17-es felnire szerelt, 195 / 50-es gumi ténylegesen milyen széles. Lehet-e 190-nél több?
Előre is köszönöm
Hali!
Köszi az infókat, tanácsokat.Sokat segítettél.
Üdv. mindenkinek
szia

mail ment

köszi
Szia!

Kb. 1.5hét múlva érkezik.Kérlek kűldj egy e-mailt a megrendeléseddel
leslie35@mail.com

üdv
csak megszeretném kérdezni hogy van 2db anakeem hogy az menyire jó gumi szerintetek?Egy pegaso 650 ie-re vettem
Keress meg privátban!
kell!hogyan kapom meg?
Sziasztok keresek 120/70/17 első gumit sportot lehetőleg, ár ajánlatokat szeretnék kérni lehetőleg Debrecen és környéke jelentkezen!
Dunlop Motorgumik 5-15%-os kedvezménnyel tavaszi nyitási akcióban.
Érdeklődni:
Varges Motor Kft.
(30) 612-8980
Email:vargesmotor@t-online.hu
Túrasport gumi,de inkább túra mint sport!Van egy eladó 120/70 R17-es,de szerintem a mocidra nagy lenne!
Szerintetek milyen a Pirelli Sport Demon gumi a ti tapasztalatok szerint?
na végre kb ez az igazság csak én nem akkartam megirni (nálad a pont) csak még annyit hozzá tenék ,hogy inkább nagyon nagyon olcsón hozzák be és itt meg aranyárba szeretik mérini
szerintem azt a sok gumit ami kint van a piacon 90%-os állapotban
azt nem magyarok koptatják le... legalábbis ahogy én tudom sok küldföldi jár magyarországra németek osztrákok akik próbálgatják magukat és a motort, a ringeken és a legtöbb "viszonteladó" innen az oldalról is meg egyébként is valszeg tőlük veszi át a gumikat. értesüléseim szerint van hogy szinte ingyen, mert nem akarják hazacipelni a sok használt gumit. persze ez nekünk is jó meg annak is ako nekünk eladja. ő tudja mikor és hol veheti meg olcsóbban mi meg megvehetjük tőlük aránylag baráti áron. így mondhatni mindenki jól jár. leszámítva állam bácsit aki ebből nem lát egy fillért se de ez így is van rendjén
köszi tomcat rendes vagy
Addig jó nekünk,amíg nem mindenki így gondolja!
Jó,hogy vannak,akik megveszik az új gumit,amit 500 km múlva lecserélnek,és mi azt megvehetjük... (jóárasítva!)
nem vagy egyedül szerintem mert én is igy gondolom
én haverom balszerencséjéből okultam. életében egyszer vett új gumit, kb 200km után szétvágta egy üvegszilánk...
hátsó gumi kuka(~45k) na most átlagosan egy 90%-os hátsó gumma az én forrásomnál 12-15k ergo az új gumi árából 3 használt is kijöhet és ha egy 15 ezres gumi szakad ki hát le van szarva de az új gumi azért húzós--
emellett szerintem nincs sok jelentős előnye az új guminak a használthoz képest. legalábbis nekem spec most semmi nem jut eszembe