Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"újat magyarországon nem nagyon éri megvenni"

Én még sosem vettem új gumit, mert szerintem sem éri meg. De ezzel a véleményemmel teljesen egydül vagyok általában.
probálok majd jobb képet csinálni, nincs hozzá elég fény most.
csak a kép miatt tűnik úgy vagy valóban erősen le van kockulva?
eladó diablo corsa 180-as
egyetértek veled Tomcat. utcára utcai gumi való. pirelli dibalo supercorsa szerintem nagyon jó választás lehet. igaz én michelin párti vagyok mivel a power race-ben még nem tudtam csalódni. igaz a thundercatem nem egy erőgép de még meg én se vagyok egy ghost rider... de még nem tudtam elérni a határait. igaz nekem hátul slick van de csak anyagi okokból... (olcsóbban jutok hozzá mint az utcai gumikhoz) kezdőknek mindenképpen valami nagyon puha utcai sport gumi az ajánlott. és szerintem mindenképpen használt. újat magyarországon nem nagyon éri megvenni.
veszel egy 90%os pályázott gumit ami neked olyan lesz mintha új lenne. azt a részét amit pályán használtak te úgyse fogod használni
Szia Dzsozé. Én csak azt tudom mondani amit tapasztaltabb emberek mondanak.Alap hogy egy gumi akkor tapad megfelelően ha eléri az üzemi hőfokát.Ezért is van az hogy hideg gumival óvatosan. A slick gumi pályára készült a nagyobb igénybevétal miatt 75-80fok általában az üzemi hőfoka. Az utcai gumikkb 50-60fok üzemi hőmérsékletre melegszenek fel.a vágott slicket utcán nemvalószínű hogy felmelegíted 80fokra ergo nemfog úgy tapadni ahogy kellene. egy másik megközelítés a slick és pályagumik gyorsan melegszenek fel de gyorsan vissza is hülnek tehát ha nem téped neki utscán gyorsan visszahül.az utcai gumi lassabban melegszik fel de lassabban is hül vissza.látom pécs környékén vagy ahol sok a kanyar én valami 2komponensű de nem pálya gumit ajánlok. Mielőtt valaki ideírna hogy a vágott slick jobb meg hű meg ha ez az én véleményem és mindenkimolyan gumit tesz fel amijet akar meg amire van kerete.
Hi!

Jo sokat keresel rajta.
Most rendeltem meg 2 parat.
Páranként 75e -ért.
Azert koszi!
szia tomcat énis elég kezdö vagyok körtetek a vágott slick ken gondolkodom de olvastam az irásod hogy nem ajánlanád , én azt hitem hogy jobban lehetne döntögrtni vele közuton és kezelhetöbb lenne a vas ird meg a véleményed elöre is köszi
Hali ! A véleményetekre lennék kiváncsi.Michelin Pilot Road és a Michelin Pilot Road 2 közt lévő különbség érdekelne.Annyival jobb,tartósabb a Road 2 ,mint amennyivel többe kerül?Van valakinrek tapasztalata 600ccm kategóriában,hogy mennyit bírnak?650-es Banditra szeretném túrázásra.Fontos a hosszú élettartam,a döntögetés nem nagyon érdekel.Persze azért tapadjon is.Előre is köszi a válszokat.
Szia koma. A legszebb R1-et vetted meg. Én utcai használatra semmiképp nem ajánlok vágott slicket mert nem fog felmelegedni üzemi hőfokra. jelenleg utcára ár érték arányba a Pirelli Diablo Corsa 3 gumit ajánlom az apróba 38pézé van párja nagyon jó állapotú utcára én is ezt venném.
szia!

szerintem, utcai sport gumit vegyél !
Hy!
nekem utcai használatra kell a motor.még alig ültem rajta tehát kissé idegen a gép számomra, összekéne csizsolódnunk! Emiatt elég fontos volna , h erőssen tapadó gumi legyen. elsöként nem igazán számít h hány kilóméter után kopik el, de jó volna ha "kijavítaná" a hibáimat.hisz ahogy irtam kezdő vok.nagy motorom sosem volt. persze motoroztam kb 15000 km-t ,de 50-nessel!fű alatt mentem nagy motorokkal gixerekkel, lc4-sekkel, de azt nem nevezném igazi motorozásnak. ezért kérnék tanácsot!
hali!
kezdésnek talán mutatkozz be szerintem(adatlap kitöltése) ahhoz hogy bárki tanácsot tudjon adni tudni kéne hogy milyen motoros múlttal rendelkezel és hogy mire is használod a motort. pályázás sok sok kanyargás vagy hosszú túrák... mert ezen információk tudatában lehet csak ajánlani, szerintem
Szia!

106 EURO

üdv
az bt-002 volt és nekem lett.meghozta.ez havernak kell fazerre
Az az árat nem lehet überelni vedd meg...
pred nem vitt?
180/55 17
havernak kellene
35-ért van neten
ha jobbat mondasz,kell
milyen méret ? mennyit adnál érte? ujért...
az
mé?használt van?
uj kéne?
1 db bt-014 kellene
tudsz?
Hello!

Rendelésre tudok hozni 354Euro a pár

üdv
Hali!
Tanácsért irok ebbe a fórumban.Kezdőnek számítok a nagymotoros "ligában"!októberben vettem egy 2003-mas R1-est (megvalósult álom uuhh..), de sajna eléggé kopottas a hátsó gumim.tehát gumit kéne rá vennem. De nem tom ,h milyet?Beszélgettem pár gyakorlottabb motorossal akik azt ajánlották h vegyek vágott slick-et, mert h az jó elvileg közutra is ( jogszabályi hátterét ne feszegessük), és frankó a tapadása.Jelenleg egy Conti sport attack van fent rajta.De a tél beállta miatt csak vmi nevetséges 150km tettem meg vele, 100-120-as tempoval tehát semmi visszajelzésem nincs erröl a fajta gumiról.Kérdezlek titeket, hogy vegyek vadi új gumit, esetleg kissé használtat másodkézből, vagy jöhet a slick?Melyiknek milyen veszélye van(az új gumit kivéve)?Minden fajta tanácsot, ötletet örömmel várok!
Elöre is Köszi srácok. Üdv!
Elado egy hátso Bridgestone Battlax 180/65 ös és egy elsö 120/60 as Michelin pilot sport!A hátso középen kopott csak ott 2.5-3mmeres oldalt 4.5mm a mintamélység az elsö középen 2mm oldalt 3mm!itt porosodik ezért adom el ennyiért!Csere supermoto slickre!