Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120/65 és 120/70 közt nagyon kicsi a különbség.
Mi legyen akkor?
igazából csak azért nem kell az első mert 120/65 kell nekem rá meg újat rakok fel előre!
Igazából egyben szeretném,szerintem az első megér pár ezer ft-ot. De Te tudod,ha nagyon-nagyon-nagyon szeretnéd...
Ebbe a hónapba pesten vagyok! szóval most a tali felejtős!
És külön a hátsót nem adod el? engem az érdekelne igazából?!
A szélén mindkettő egész jó,ott van "bőven" még minta.Személyesen meg kellene nézned szerintem. Én ma 19 h-ig ráérek,holnap egész nap nem,aztán utána csak 17 h-ig!
Egy 10es a kettőért?Szerintem az nem sok,nem kevés!
nekem 120/65 kéne! de leeht jólesz az is!
szélén kb menyi van? pályán lehet lerugom róla ha az elfogadható! közutra már nem akarom 1mm-et felrakni!
Meg mondj egy árat
Egyben gondoltam!120/70/17 a mérete.
első mekkora méret?
külön adod vagy egyben?
tudom kicsit sok a kérdés
lövő nekem is jó!
Nekem nem kell a guma,és kurva jó szívem van,ezért mondtam,h mondj vmit.Nem lakunk messze egymástól,mondjuk Lövőn a kúton találkozhatunk.
Hát,lehet,csak annyit megy el,de azért az első többet.Bár az sem fullos.
inkább mondj te rá egy árat
kicsit kopott már a közepe legjobb esetben is 2hónapot lehet a mocin
Itt vannak a képek,sorry,de szar minőségű telefonos.
Minta a kopásjelzőnél még 1-1,5 mili,de a szélén több.Látni,h "egyenes motoros" használta.Kicsit kockás a hátsó.
Ezt is kb. egy éve vettem így,de soha nem raktam fel,nincs rá szükségem.Ha gondolod,mond egy árat,amit megér neked!
Üdv:B
190/55/17 Metzeler racetek K2
7000Ft
seducertt@hotmail.com
mutass egy képet nekem!
Mekkora minta van még?
DUNLOP Motorgumik 10-30% engedmennyel AKCIOBAN!
Varges Motor Kft.
Tel.:30/612-8980 vagy (22) 312-737
Email:vargesmotor@t-online.hu
140-70/18-as gumi érdekelne. Valami sportos...
Nekem van egy D 208 RR-em,de egy kicsit kopott.Viszont olcsó,és van elsőm is,ami jó állapotú!Holnap lefényképezem,ha érdekel,mondassz egy árat,és Tiéd.
Üdv:B
Vagyis 190/50 17.
Segítsetek légyszi
vki jó állapotban lévő 180/55-ös gumit nemtud? nem csillagászati áron!
előny:
dunlop ebből kizárólag, d2008rr és Sportmax QUALIFIER
Pirelli
köszi
Én mondjuk biztos nem fogom árulni, csak ha olyan mennyiséget vágnak hozzám, amit évek alatt sem tudok elhasználni. Akkor meg a lent említett árakon. Már beizzítottam a határ menti havert.
de annyit elárulok ,hogy én ithon a 70-80% akat 2-3 ezerért vesszem és 1-2 évesek de ezek szerintem nem is érnek 10-14 ezreket mind ithon amiért árulják (persze ez csak az én véleményem )hozzáteszem
nem szerzem de amikor voltam kint 1-2 szer majdnem csak hozzád vágják csak ne keljen má ide oda rakosgatnijuk evel csak az a baj , ahogy te is irtad sokan kihasználják és itt meg aranyárban mérik
csak probálkozz
Remélem sikerül is
Na, ha kint járok legközelebb, betámadok pár gumist
Csak nem onnan szerzed?
Én sajnos csak tudom a tényeket, de most igértek nekem hátsó gumikat ingyen! remélem be is tartják az igéretüket
pontosan