Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azaz egyszerre
egyszerr
De figyi már, neked mi bajod velem?
1x rendőr 1 x jogász?
nem magyarázkodok, de ha szeretnél egyet mostmár van. Ha ez tesz boldoggá benneteket
előkerültél te görény? Most épp ezen a neveden írtál? Tegnap volt kép, de nmindjárt rakok fel te a kedvedért.
Ő a dr.Bárándy felett van,a Macitól tanult
"de szerintem ne halgass senkire, rám se, inkább próbáld ki, és meglátod".
...hogy kicsúszik a vas a segged alól,avagy sem
Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld
Mit képzelsz, ki vagy te itt? Dr Bárándy Péter? Vagy valami igazságosztó?
Amíg rólad sincs kép, semmi jogod mást küldeni!
Amióta itt vagyok, rólad fényképet még nem láttam.
Nem tudom hallottál-e már róla, hogy amelyik kutya sokat ugat az nem harap!... És te nagyon sokat ugatsz.
Az összes fórumba a te hozzászólásaidat lehet csak olvasni. Neked nincs más dolgod? Te mindenkinél mindent jobban tudsz?
Az én sms-em nem tetszett, erre mit olvasok ma? Szegény sráccal hogy viselkedsz? Ártott ő is valamit neked? Hoztad a formádat és ez ismét kritikán aluli....
Nyugodj meg tapad! Nagy divat mindent leszólni, "mindenki" szerint a sajátja a legjobb, "mindenki" esküszik valamire a többi pedig sz@r. Én simán mennék vele pályán is, de szerintem ne halgass senkire, rám se, inkább próbáld ki, és meglátod.
Fuihave ! Kicsicsíra! legalább olyan közöm van beleszólnom mint neked engem kioktatnod. azt hittem hogy ez egy fórum.
Felesleges megmagyaráznod, de tegnap sem volt képed és ma sincs.
jól van na, én befejeztem. Schopi, bocs. Tegnap szedtem le az arcképes fotókat. Ha szeretnéd küldök neked
Schopi, te meg ne szólj be neki, semmi közöd a vitához. Milyen alapon baszogatod? Több embernek segített már itt, mint te fogz valaha is.
ne gurulj be, mert akkor hülye vagy, és nekiméógy a betonnak is.
Érdekelne a gumi de nem érlek el
Te is bekaphatod, leszarom. Ajánlom figyelmedbe a kopasz képet. Az azon lévő felirat kifejezi, mennyire érdekel a véleményed.
Azt mondjak, nagyon hamar elkopik a Conti, egyebkent jo.
Thebear! Megint sikerült hoznod a formád, korrekt gusztusos ygerek vagy. Mellesleg a nagy pofád kép formájában is feltehetnéd hogy kellőkép tájékozottak legyünk hogy ki is vagy valójában. Ha ezt megteszed és utánna is bátran mersz köcsögözni akkor azt mondom hogy elindultál az evoluciós fejlődésen a gerinces élőlények irányában.
Sziasztok.Segitséget szeretnék kérni!Sv 650s-em van és a hátso gumit ami 160/60-as ki szeretném cserélni 170/60-asra csak nem tudom,hogy miben fog változni a motorom viselkedése!Ha esetleg valaki tudna segiteni vagy tapasztalata ebben a kérdésben kérem segitsen!Előre is köszi....
Amikor megjelent kapott 1 garnitura sport attackot egy jobaratom tesztre, es meglepetesre palyan jo volt utcan nem. Egyszeruen az tortent hogy ha jol felmelegedett akkor jol tapadt, de utcan nem akart rendesen bemelegedni es csuszkalt. Szoval egy a kerdes hogy azota mennyit fejlesztettek a kevereken. A legujabb race attack evjaratot dicserik, lehet a sport attackot is fejlesztettek azota....ki kell probalni. Persze kerdes melyik evjaratot vetted....
Szard máá le
Hmmm,nem akarlak elkeseríteni,de nem igazán jó a tapadása.
Van itt egy pár vas a környékünkön, ami ilyen gumi használata miatt csúszott el
Szia.

Mindenkép ragd fel ha meg veted legfejed lassan mész a motoral!

Vélemény
Az egyik haveromnak van ilyen gumija suzuki bandit 1200ccm
és azt mondja hogy jó és sok kilométert el megy.Ö igaz lassan jár vele.
imádom az ilyen kis buzikat, akik kitöltetlen adatlappal, az előzmény bevágása nélkül idéznek, de fenntartom amit írtam, még ha utánna azt is odaírtam, Hasta la Vista Baby
Hogy te egy mekkora gerinctelen kis köcsög vagy