Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha érdekel, akkor 45 körül odaadom a garnitúrát...
Ennyiért máshol nem kapsz...
Tényleg bakker Race attack ja volt nem Sport attack baszus akkor nem mondtam semmit de ha eladnád véletlen akkor is szól
Hát ezaz...
Általában én is ledöntöm tanksapkáig...
Jobbra fullosan, balra marad mindig két-három mili...

Ezért tartok tőle kicsit... Na de sebaj, van cascom
Barátom K6-os kis Gixxerjére a gyári BT014 után ez került, és nem tetszett neki, mert jobban csúszott, kevésbé tapadt! Hozzá kell tenni, nem mindegy, hogy hogyan használod utcán, haverom a hátsót rendszeresen peremig döntötte a Mecsekben...A Race Attack viszont állítólag még pályára is nagyon jó!

Köszi a lehetőséget de 1 cimbinek kellet volna SRAD-ra
Milyen féknyereg kell?
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
OK OK

Ha eladó lesz, szólok.
120/70/; és 180as hátsó
Ha esetleg ami sztem nem fog bekövetkezni ha úgy gondolod, hogy el adod akkor vevő leszek rá.Ezek 180-as hátsó és 120-as első ha jól gondolom
Hy!
Köszi, úgy döntöttem, hogy felrakom, és lesz ami lesz. Ha nem jó leveszem, aztán megpróbálom eladni...

A féknyerget eladtam már. Bocs.
Helló
Bisztos irigyek a srácok elég jól tapad barátomnak a múlt szezonba ilyenje volt nagyon jó volt azt mondta csak dicsérte A fék nyereg megvan még
Sziasztok!

Tegnap vettem egy garnitúra Continental Sport Attackot. Kicsit lelomboztak a haverok, hogy fel se rakjam, mert nagyon sz@r. Tud erről a gumiról valaki valami infot?
Fel merjem rakni az ezredesre? Csak utcára használnám, pályára van másik garnitúrám.
Mindenki Vigyázzon magára és másokra, figyeljünk egymásra!
A Nap süssön Ránk és Motorjainkra!

Mindenkinek Jó éjszakát!
Sziasztok!

Korunk paradoxona

"Nagyobb házak, kisebb családok;
Több háztartási gép, kevesebb idő;
Több végzettség, kevesebb ész;
Több tudás, kevesebb bölcsesség;
Több szakértő, több probléma;
Több gyógyszer, kevesebb egészség.

A holdra mentünk és visszajöttünk,
De az új szomszédhoz át nehezen jutunk.
Több számítógép több adattal
Több másolatot készít mint valaha,
És mi egyre kevesebbet érintkezünk.

Sok mennyiség és kevés minőség,
Gyors étel és lassú emésztés,
Nagy emberek és kicsiny jellemek,
Magas profit és sekély kapcsolatok.

Olyan kor,
Mikor sok van az ablakban,
De semmi a szobában."
Sziasztok Barátok!
Pár nappal ezelőtt nagy sikert aratott közöttünk a gumis kis történet. Amely igazából 2 ember "csatája" lett volna, de mivel Ők publikussá tették, és mindenki előtt a "színpadon" vívták...
Érkeztek is a "segítségek" mindekitől...
De erősítés jobbára csak egyik fél részéről érkezett, mert az sms nagy hangsúlyt kapott és jogosan!Tartalmával én sem értek eggyet!...
de ezt aki olvassa tudja, nem kell vázolni történetet...le lett játszva!
Bár sms nélkül nem tartottam korrektnek a megállapodás be nem tartását,sem a gumik minőségét.

és akkor...hogy tudjatok róla, nehogy elkerülje figyelmeteket, sztem. ezt is érdemes elolvasni,igy Fair play ....Ő a másik fél a gumis történetből (thebear) akit az sms felzaklatott...
és ne legyen indok esetleg, a kitöltetlen adatlap stb. motoros motorosnak,de másnak sem kíván,mond ilyet....
Lsd.

thebear 125/50 kimagyarázás,KPM elkerülése [5430] tegnap 21:52

"komolyan az utolsó vagy, akinek válaszolok kitöltetlen adatlappal, a többiek innentől kezdve
Az smkp a következő miatt veszélyes: nincs műszaki ellenőrzés. Legtöbbször jogsi sincs. Nincs komolyabb védőcuccod.
2. Nem az a bajom, hogyha meghalsz, hanem az, ha túléled, és mivel egy taknyos kölyök vagy, jobb esetben már talán fizetsz tb-t, ezért én fizetem az ellátásodat.

3. Ha még egyszer ezt az anyádéktól ellesett demagóg baromságot írod ide kitépem a szívesedt a torkodon te kis buzi."
Hahó

Van tesómnak egy Michelin Pilot Power 190/50-17 gumija. Új .
Szőrén elcserélné 180/55-ös szintén Pilot Powerre.
Nem 2CT!
Skacok ha van itt vki kellene nekem 1db 18"-os használt cross gumo hátulra ha vki tud értesítsen legyen szives
Dunlop arowmax 110/80,130/80 17-es új,25000ft
hát, passz.
nem tudom.. valami gebaszt írt ki a címnél...
azt nekem írta

Mi volt a baj a paypallal?
Igen párban volt...

dehogy pályáztam... ahhoz nincs elég lóvém..

De majd most nyáron... :D megyek is workolni..
EGy pályanap is volt benne az tény
de nem is okoz ilyen hosszantartó örömet Az M3 párban volt ennyi, ugye?
Szétpályáztad a gumit.
először paypal-al akartam de az nem jött össze..
utána banki transfer.. ugy meg simán ment 267,4 euro metzeler sportec m3-as..
Hétfőn átualja a bank Csütörtökre már itt is a gumma..

És már csak lánc lánckerék..
+ vezérműláncfeszítő csere mert enyhén zörög 4-5 között

+olaj, olajszűrő, + légszűrő
+ új fékbetétek előre..

aksit tegnap vettem újat..

bazze a csajom nem kerül ennyibe...