Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia lehet hogy hibát fog kijelezni mert azt fogja észleni hogy folyt valami nekem is ez volt mikor visszatettem a gyárit
Mit tudtok a túl nyitott dobokról? Akkor ha csak a dobot cserélem? De az a dob túl nyitott,és nem direkt arra a motorra tervezet?
AlexCBR:
Küldtem egy mailt, nézz majd rá ha lesz időd, köszi!
A dob ára 40.000ft lenne ha jo?
Szia mondj te egy árat
Ez egy Leo Vince TT, a Hand Made pedig azt jelenti, hogy kézzel készítve
Helló! Nincs valakinek eladó hangtompítója? [Honda MTX-80 (HD-08E), 1984, dobfékes, vizes] :D

E-mail: bzoltan94@indamail.hu

Gyári/utángyártott is érdekel, csak RÁvaló legyen!
2006 os,,r6 ra van 1 akrapovich dobom olcsón,,enyhén sérült.
Aprilia Classic 50-hez keresek kipufogót.
én tudok
Csá csá
Van 1 Alert racsing, slip on rendszerem, YAMAHA YZ450F-re.
Akinek van az ismeretségi körébe ilyen ismeröse, az adja le neki a drótót, ha nem esik nehezére
Adatlapomon, elérhetőségek Telefonon Bővebb infó.
sziasztok
ne tudtok yamaha dtre sportdobot ?
ha valaki tudsz szóljon legyenszives vagy itt msn-en címem schonher@windowslive.com
köszi
martin
Leo Vince Made hand TT Robogó sportdob eladó!

Felszerelhető: Aprilia,Yamaha,MBK,Malaguti,Italjet,Keeway,stb...
ÖSSZ
ES:Fekvő Minarelli motoros robogóhoz,akár levegős,akár vízes.
19.000.Ft. Akár postával is.

Érd:06/20-9214-102
Szia
Kép van a dobbrol?
Mi az ára?
Ja 450-es ! és nem azért adom el mert,rosszak,csak vettem Akra-rendszert és egy másik ülést!
Sziasztok! KTM SXF-2007-esem van és eladnám a gyári kipufogorendszert a dob teljesen sérülésmentes az összekötön van pici hiba de olcson adnám ,+ lenne egy gyári ülésem is! A rendszert dob árában odaadnám az ülést meg a gyári feléért vagy irjatok vmit
Sziasztok!Nem tud valaki 04-es kx 250 re Pro Circuit rendszert?
ár/db-ra értendő.
köszönöm hogy válaszoltál, majd eldöntöd.
Nekem most gyári dob van rajta, igaz kibelezbe, és elég "részinges" érces hangja van, nem is jó hosszú távon, de inkább süketüljek meg, mint hogy ne halljam
Hú bzzmeg de jól néz ki, főleg így duplán , egész jó az ára is, gondolom ez darabár, ok. Meggondolom, telszámod elmentve
duplán még osztóbb.
30-3644-880 hogy gyorsabb legyen.
egy zxr 400-ra már felkerült ilyen dob, a videók között is volt de már nem látom, bitang hangja volt,örült is a csákó rendesen.
még van kettő, és mint látod borotválkozhatsz is benne.