Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! ha kúpos végűt szeretnél akkor tudok ajánlani egyet, 35-45mm belépő csővastagság,50mm végkúppal.kipufogó tömőanyaggal szerelve,280mm teljes hossz, rozsdamentes full polír,rugós rögzítés, oldalt tartófül hely, jobb-bal oldalra szerelhető. postai utánvét 1690ft,átutalásnál 1000ft a posta.ára 28eft.
Ne aggódj, úgy sem volt jó hangja. Én is ezért adtam el... Aztán vettem egy Yoshit...
annyiért monnyuk nem adom
40et
adatlap
mondd meg neked mennyit ér
Mondjál rá egy jó árat, engem lehet érdekelne
shoxba lehe kapni universalis dob. Highway hawk. 45mm a bementi ,és uennyi a kimenti átmérő.
Van vkinek vmi tapasztalata .véleménye a köv. dobról?
eladó karbon termignoli rövid sport dob. 30cm palást, hibátlan, E betüs.
R1-re való összekötő csővel.
Hmm... ez már kúpos, de lehet hüólyén nézne ki a kisgixeren
Eladó egy drz-re való de sztem másra is rálehet rakni kisebb módosítással egy Leo Vince X3-as dob +összekötő az ár fix: 45e

ha bármi kérdés van ott az adatlapomon az email.cím!
Üdv, kúpos végű dobot kereset, slip-on megoldásút, fingért-hugyért, már bocsánat a kifejezésért, lehet karcos is, csak rövidebb legyen. Elég homályos leírás, mi? ha lehet e-mailben. Akartam csináltatni, de kúpos végűt nem tudtak...
Esélyes, hogy kell, de előbb túl adok az enyémen akkor. Szólni fogok.
Hi mindenki.
Yamaha R6R 2006-2010, Bódis komplett versenyrendszer, rozsdamnetes trioval dobbal eladó. Info: ogre-orange @ freemail.hu
Alex én kinéztem már 1 kipuffot csak nem küldik ide csak usán belül postázzák, úgy értettem h ha ott megveszem akkor onnan el tudod e hozni és h mennyiért...
Jaaaaaa....
na de 50-et akar kérni érte!
Van az az ár...
Nekem volt 2db Finsterem és eladtam törötten...
Eladó 1 pár Mivv xcone sportdob,kb 2ekm van benne szóval egész újnak mondható.Nekem tuono-n volt de akár más motorhoz is jó lehet.Irányára:140eft.Tel:30/9089573
A képen a felsőből van nekem.
törött dob szerinted kinek kell?
05.06-07 600 RR-hez Yoshimura RS-5-t hoztam 98 ezer ft volt darabja.. a CBR 600-as topikban a Cooper82, illetve a joceehunt nevü forumozóknak.
Szia be számitani nem tudok 08 R1-re hoztam 2 hete valakinek ilyet Carbon fiber kivitelben... (dual)

198.000-ft-ért jött 12 munkanap alatt.
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Erről lenne szó, minden tartozék megvan hozzá csavarok bilincs stb, törés és javításmentes!
helló!

Hangos legyen és olcsó , a márka, kinézet egyelőre nem számít.
Lehet lahangoló a válaszom de ez van.