Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ARRA nincs idő tudsz valamit?
Köszi!
http://www.louis.de/_20dd6dbc0...

csak a sajat kipuffogod meretet kell lemerned
Üdv!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy műszakin mennyire nézik a kipuffot, mert kiszedtem belőle a db killert...és nem szeretnék pluszba ráfizetni, ha nem muszály, mert van hozzá egy gyári dobom is...
Üdv!
Ebay.com
Szükségem lenne egy tri-oválra K6 1000 hez.Bódis vagy Yoshimura..
ha valakinél leledzik ilyen,ne tartogassa magában.
Akrapovic carbon oválhoz kellene.
kipiffogja valogatja
Ha nem megy akkor szerintem bármelyik kipufogós megcsinálja neked egy kis lóvéért.(egrus,finster,martin stb)
Van valakinek dbkiller készítéshez esetleg leírása?
Tudom nem nagy dolog,de azért mégis...
ez a trc szarul nez ki igy ,de kiraly a hangja
Itt elég jól le van írva....
http://totalbike.hu/technika/motordoktor/2009
/12/27/mire_jo_a_bandazs/
Sziasztok!

Egy '98as VFR800-om van, az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e a kipufogó-csöveket bandázsolni?
Azt olvastam, hogy ez által kevesebb lenne a motortér felé leadott hő. Nyári hónapokban lehet, hogy előnyős lenne.

THX
Sziasztok!

Akrapovic ovál dobhoz kellene nekem hangtompító.
Úgy gondolom (lehet rosszul) hogy ha gyárilag nem tompítós attól még lehet használni hozzá ha a végén a rögzítéshez kifúrom.
Ilyen hangtompítót lehet utólag gyártani vagy gyári és kész?
Ha valaki tud segíteni azt megköszönném!
Szia
Nekem az van a mocin és nagyon jó lett (nekem tetszik)! Tartósságával kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni mert nem rég lett csinálva. Nekem az egész rendszert (4-1) csinálta és szépen dolgozik,ja és a lényeg ,hogy nagyon ütős a hangja. Utána le padoztattam a prop-tech nél és most 190 LE, keréken mérve !
szia!
Az előbb elfelejtettem irni,h kellene még,h mennyi lenne az üléspúp (bordó) szinben. A cimem:tacsiist@freemail.hu
Pipó,

Kellene egy mail cim nekem oda elkuldok minden lenyeges infot!
Szia Alex!
Érdeklődnék,h mennyi lenne most a CBR 100RR 08-ra Two Brothers rendszer (karbon), vagy esetleg mennyi lenne csak a slip on. Van még hozzá a "juice box" az mennyi lenne?
Köszi előre is.
Sziasztok!
50 köbcentis 4 ütemű robogóra akarok nyitott kipufogot. Egy üres dob, benne pedig perfolált cső és üveggyapot. Olvastam pár helyen hogy a szelepeknek nem tesz jót a nyitott kipuff. Ez igaz? És érdemes rátenni nyitott rendszert? Nem akarok teljesitményt növelni, csupán nagyobb hangot akarok elérni!
Egrus, Bódis, de kinyithatod a pénztárcádat barátom...
Hy!
Tudnátok olyan netcimet adni nekem ahol válalják komplett rendszerek motorhoz való tervezését, kivitelezését!?
A janódobnak már irtam!
Köszi
Karesz! megerkezett Bp-re a K6-hoz a Jardine GP1 sport dob
Hali a képen látható Leo vince Hand made V6 eladó Ár 30.000FTÍgy egy az egy be felmegy a következő tipusokra: Derbi gpr,senda,drd,x-race,x-treme,Aprilia:Rs50,sx,rx,Yamaha Tzr50 Dt50Gilera Gsm50Kb enyi De 70-80as hengerhez is jó ha kell küldök még képet a képen derbin van amire átalakítóval let feltéve de ez le szedhető és így rugós módszerel is használható: msn:drimbazoli@hotmail.com
Sziasztok!

Vennék az Af-1 50 -re, sport dobot! Csak az olcsó érdekel , az se baj hogyha foglalkozni kell vele. Képet és árat küldjetek róla!
Előre is köszi!
Nem probléma