Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ami rajta van bekötőcső elég csak a formáján vagy a szögén kell változtatni. 38-40-es bilinccsel indul.
ha a 15 ezer forintban bent van az összekötőcső meg a bilincsek meg a meló akkor nem sok szerintem, igen én is fényesre gondoltam volna. viszont ha messze kell mennem hogy valaki megcsinálja érdemleges minőségben akkor ugyanott vagyok az utazgatással. Én is hajtottam egy havert aki eljön hozzám megnézni mit lehet tenni vele. holnap írok mi volt. A képeket holnap megcsinálom és küldöm.
mail-t írj neki!:)
De ha azt mondod nem annyira zavaró, (a hangja sem), így is érdekel.
Hi!
Engem az a fúrt lyuk érdekel amit említettél.
Meg az árára mondjál nekem vmit.
Üdv.: Biti
Megkérdeztem, 15-öt mondott a kettőre. 10-ig bevállalom tovább nem, akkor inkább maradnak. A motorod elnézve arra valmami fényes kellene vagy felpolírozod a palástokat. Ha mégis érdekel valamikor összefutunk aztán mellétesszük, hátha nem is kell annyit "faragni" és megoldható másnál.
Sajna nem. 20.00-ig melózok, itt a moci a garázsban most akartam fényképezni,de a főnököm meg véletlen elzárta a fényképezőt. Holnapra meglesz. De amiket felraktam képeket 2-3 hónapja készültek és nagy felbontásban vannak, azon ugyanazt látod majdnem. akkor azt írd meg légyszi, hogy fényképezzem, melyik részei fontosak.
Szia!
Sikerült lefényképezni?
Üdv.
Alex:
Megjött a cucc? Leér hozzám Péntekig?
Ok, várom a képeket, jó éjt.
köszi jók a telók. legalábbis remélem még egy darabig
Ahogy nézegetem a képeket lehet van hozzá 2 első telóm féknyergekkel, csak méregetni kellene.
Ok. azt megköszönöm a végső árról még beszélünk mi az ami Neked még jó.
A vas meg várja az új alkatrészét.
Ja, az összes ponthegesztés felül van, a szép krómozás meg alul.
Igen a fordított történet elég mókás.
csak kicsit lett hangosabb, de lefényképezem holnap közelről és elküldöm neked a képeket.
szép karcmentesek, nem két egyforma, csak fejjel lefelé vannak felrakva. Amúgy szépek csak nem erre valóak.
Gyönyörű a vas.
Ahogy látom a bilincseken nem módosítottak, érdekel a dolog.
A fúrástól hangosabb nem lett?
Ha tudnál küldeni képeket mind a kettőről azt megköszönném.
Remélem nem két balost fargtak rá.
Elérhetőségeim az adatlapomon.
Ha emiatt kevesebbér is odaadod az csak jó nekem.
Biti! felraktam a képeket megnézheted. a mocit nyáron vettem, a fickó két éve vette rá ezeket a dobokat újonnan, állítólag ez volt olcsón.
az a helyzet, hogy fúrtam rá hátra lyukakat, mert iszonyatosan megfojtotta gépemet. de normálisan van megcsinálva, így is érdekelne?
Ok.
20-a két dobért? A héten le is bonyolíthatnánk, akár utalás-posta kombinációval.
Az jó lenne köszi. akkor majd írj mire jutottál.
Mire gondolsz? Érdeklődő típus vagyok!