Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem én hanem egy hozzáértő és aki ilyeneket csinál. Holnap rákérdezek, ha érdekel nem kell messze menned szintén Kvár.
Mind a kettő ilyen szép?
Beszállnék, ha kitalálunk vmi jó árat.
Ha profin összerakod akkor meggondolandó.
A Biti meg ad valami aprót a tieidért
Ha benne lenne a "felillesztés" akkor is?
mármint az eladó két dobra gondolsz. de szerintem is bonyolultabb, valószínű két dob kellene. de kicsit drága nekem 60000-ért.
Szia!
Ha ledobod a két dobot, én igényt tartanék rá.
Üdv.: Biti
A képet elnézve bonyolultabbnak tünik "egycsövesíteni"...
Dec 7-én raktam be linket esetleg nem érdekel?
Most 4-2 nyomja, arra gondoltam átalakítanám 4-1. az előző tulaj rakta rá a dobokat ami xj Yamahára való és ráadásul fordítva van rajt és semmi hangja csak zümmög szegény és megfolytja. Nincs még hozzá semmim, és azért gondoltam csak a 4-1 rendszert mert akkor csak 1 dob kellene, de lehet, hogy az átalakítás ugyanannyi mint két dob, de akkor is kellene összekötőt csinálni.
Már meglévőt rárakatni ezért csak összekötő kellene, vagy csináltatni újat?
Milyen árba mennek ezek a dobok? egyébként brutális jó
megoszthatnád a titkos részleteket a kivitelezésről
Szevasztok.Az lenne a kérdésem hogy aprilia RS 50 -re nem tudnátok nekem mondani hogy hol tudnék venni kipufogórendszert dobbal együtt jó áron ? és hogy Debrecen környékén esetleg valamilyen kipufogós boltot esetleg embert aki olcsón csinál kipufogókat?


Előre is kösz
Szevasztok! Az lenne a kérdésem, tud e valaki Kaposvár környékén kipufogó szerelésben és átalakításban jártas szakembert ajánlani? Adott egy Suzuki GS 1000-es és szeretnék rá sportkipufogót rakatni.
köszi. Gábor
Szeva Alex!

Hétvégére nálam lesz a dob beépítésre?
Olyan rejtélyes igen
rendszámtábla tartó?
olyan menekülős?
és biztos az L-es?
akkó mindegy...
Szia!
csavaros érdekelne
Spike999!
slip-on,vagy csavaros?
Egyelőre nekem is így áll a dolog, le van szarva...szereztem új rendszámtábla tartót. Az is megteszi....

Ha akarnak úgyis belekötnek bármibe, úgyhogy ennyi.

a költség pedig:

shipping 2.00 €
Delivery method UPS Magyarország (Hungary) 16.90 €
Payment method Cash on Delivery 4.90 €

Vagyis kb. 24 Euro volt, a UPS hozta házhoz.
Hungary 8,90 €