Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tomi,
Megerkezett Bp-re a 09' Fireblade ulles pup.

Istvan,
Megerkezett Bp-re a CB 1000 R-hez a ledes hatso lampa.

ezt az xjr-re nem lehet felcsalogatni mi?
Üdvözlet!
Érdeklődnék, hogy e-buy-es vásárlásnál "háztól-házig" való vásárlás lebonyolítását teljes körüleg vállalod-e, illetve ennek mi lenne a menete? Pl, ha egy ilyen terméket: http://global.ebay.com/Brake_R...
szeretnék venni, hogy is működne ez, és konkrétan ezért mire hozzám érne, beleértve a te szolgáltatási díjadat is mennyibe kerülne ez nekem? természetesen ez csak egy példa,de mivel látom jobb árban is lehet ott 1-1 termék és segítségként a Te neved merült fel, gondoltam megkérdezlek. Teljes új nekem az e-buy+ küzdök az angol nyelvel is. Segítséged előre is köszönöm. válaszolhatsz e-mail-ben is : macitm@freemail.hu
Új infó : a carbon elfogyott most rendeltem meg az utolsót !
Karácsonyi akció ! 05-06 Kawa ZX 6 R-hez Yoshimura RS-5 végdobok carbn acél, és titán kivitelben "jó árasitva" lenne még az Arizonai kereskedőmnél.
Hello mindenkinek! Van egy eladó kipufogó dobom,Aprilia Etx350-en volt.Rozsdamentes,szerelhető.
Valaki KX 500 asra rezonátor dobot nemtudna? ebayes téma is érdekelne ha jó az ár
Akrapovic zsír új kidörrenő pár eladó. Még nem volt motoron! Nagy V2-esekre való, Slip-on SP Series. Új ára kb. 300.000Ft. Féláron vihetőek!
frpeter kukac fbi.hu
Inkább bizd olyanra aki ért hozzá,
Szia Alex!

Tudnál ajánlatot küldeni Yoshi RS5 (CBR 600RR 2007)-re összekötővel titán és rozsdamentes acélra.

cegledicsKUKACinvitel.co.hu

Előre is köszi
üdv
van nekem egy cagiva supercity, ki szeretném venni a kipufogóból a fojtást, gyári rezo van rajta,ezekben hol keressem a fojtást?
hogy tudnám kiszedni a legkönnyebben? vagy inkább bizzam olyanra aki már csinált ilyet?
kösz
Dani
Laca,
Megerkeztek a dobok Bp-re.
Laser X-Treme Gp style, illetve a Yoshimura RS-3 carbon, a Yoshimura R-55 full system a következő adagban lesz benne.
Alex!
Sürgős kérdés!
A 3. variáció plusz díját befizessem vagy ne?
Szia, küldtem neked mailt.
600-as a vas igen. Ha esetleg vmi best buy tipped van örömmel fogadnám. Mélben is akár a retaeht@gmail.com...bár holnap nettelen leszek Mondjuzk ez a Leo Vince cucc meglehetősen durva...de sztem egy vagyon
tudsz más szögből is még képet küldeni róla? mik a hibái? postai utánvétellel is megoldható lenne? árból tudsz engedni még valamennyit?
köszi a válaszod
Hmm..... Tutti !
vagy ezt másold, és illezd be a google keresőbe:
MIVV GP CARBONO HONDA HORNET 600 07/09 en venta en eBay.es ...
Vagy Laser GP ceremic coated black 07-08 Hornetre
600-as a ló darázs?
Köszi szépen! Elvileg nem ragszkodnék ehhez a tipushoz, ergo ha van más ajánlatod K7 Hornetre, azt is szívesen venném
Már küldtem mailt, neked. Persze megy a dolog
Szia
Megvan még, tőled jó messze, Sátoraljaújhely mellett lehet megnézni.
Ha kérdéseid vannak a dobbal kapcsolatban tedd fel őket nyugodtan, megpróbálok mindenre válaszolni.