Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

e betüs sportdob eladó.12.000ft
Megyek, megyek mihelyst kijutok az udvarból a hótol...
De már leszedtem.
hali, vártalak ma, mert biti is kíváncsi a fejleményekre. gyere ha tudsz légyszi. köszi.
Sziasztok!

Eladó a képen látható kipu.irány ár.45000,-
Nemvanmit. Most nézem hogy fehérvári vagy. Tavasztól akár gurulhatunk is párat.
Köszi a megerősítést
Igy van.
Helló!

Érdekelne hogy valaki tudna segíteni abba hogy hogyan lehet komolyabb hangot adni a gépnek?(yamaha FZ6)Gyári kipufogót szeretném megbuherálni valami féleképpen SAJÁT KEZŰLEG!
http://www.youtube.com/watch?v...
ilyesmi hangra gondoltam. Valakinek vmi 5lete?Esetleg aki foglakozott már ilyennel?PRC- hez nem szeretném, hanem magam oldanám meg.
gsxr 600-750 k6-k7-re jardin gp1 eladó.
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy mi az az exup szelep?
Igen tudom. Tehát akkor nem kell egyéb más a dobhoz... elég feltennem és mehetek is hangosabban
nézd meg banderas jardine-ját.
Az a nagy fekete bigyó az alján a középdob ( k6-7re egyben adják ). A K8-ra csak egy cső ami rámegy a k.dobra.
Most nézem a képeidet, k6 esetében az egész középdob leugrana... nem maradna meg úgy mint nálad
Eredeti megvan, meg is marad . A leömlőket nem bántom exup szelep minden marad... csak a dobot cserélném!
Az eredeti kiput a műszakira. Amúgy semmit, hacsaknem kinyitod az egész rendszert.
Sziasztok!
Jardine GP1 dobot szeretnék felrakni a K6-ra. Van valami amit a dob cserével együtt kötelező elvégezni a motor egészségének megőrzése érdekében?
Köszi
Ok. Várom a fejleményeket.
Üdv.
Igazából az akos27 cuccától kell függővé tennem egyenlőre. Ha az jó lesz rá és meg tudunk egyezni, akkor valószínű Mi is.
Ok, majd hívlak.
Szia!
A képek átjöttek.
Az ára is .
Az a sok-sok lyuk.
Ha várok februárig újat tudok ennyiért.
Ha csak nem felezzük meg.
Szegről-végről rokonaim el is tudnák hozni nekem a fa alá.
Üdv.: Biti
ha az e-mailodra nem mennének át a képek ide is felraktam.
ide kattints
privátban a telefonszámodat elküldhetnéd, és megbeszélnénk a találkozót. A Kaposvár Corso-ban melózok 8-20 óráig karácsonyig minden nap, itt a moci a mélygarázsban az egyik raktárban, hozd el a dobokat megnézni lehet,hogy simán felmegy ,most jobban megnézegettem. az én telcsim 30 82 77 462. köszi