Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alex:

Időhiány miatt a 2. variáció érdekelne, itt gyorsabb a válasz, kellenének az infók a 2. variációhoz, hogy holnap ott legyen a money!
Ha utalhatok rá, ma este megy!
arról még fingom sincs hogy megyek fel érte és mikor :XD
Rendben, várom!
Igen, jó a részleteket megirom emailben.
:XD.
Tuti jó anyag?
Szép hangja van?
Ha igen akkor jöhet!
Igen uj dobozban mindenkinek aki itt tőlem dobot vett, vannak egy páran újat hoztam használtat nem tudok.
Nem lesz gond, mi lenne vele? Csak ha összetöröd, akkor van gond Nem tudok szerválni. Akkor nézzünk acélt?
Alex, szóhoz sem jutok....
Ez összekötő csővel, vadi zsííííírrr?
Ha gond lesz azzal a carbonvéggel, akkor tudsz rá szerválni?
Akrapovicot nem érdemes az USA-ból mivel Európából viszik oda . Ezt inkább Brit vagy Német oldalakon nézd meg biztos olcsóbb mint itthon
nem sok nem kell lidocain-t bevenned
mindjárt megnézem hány 0 lesz utána, szegény gyerek vagyok, a család és a rokonok ezért nem kapnak karácsonyi ajándékot, mikulásit és a nyúlt se fogják látni :XD
Ez egy jóóóóó választás Ezt ved meg !
Helló Alex!

K7 Hornethez Akra Megaphone-t esetleg tudnál hozatni versenyképes áron? Köszi
biztos sok a carbon vég :XD
lődd át ide az emilt please, megöl a kiváncsiság és azt csak este tudnám megnézni:
garai-jozsefkukacfreemail
Irtam mail-t
Az RS-5-re van most egy olyan opció hogy acél a dob palástja és carbonfiber a vég karika rajta, ez elég jó áron van most dobozban.... irok mailt..
05 modell? Ugye ..
Acél vagy titán kellene? az acél a legolcsóbb, titán, carbon egy árban van.
na akkor ezt a tendert hagyom, én a titánnal szemezgettem, carbont nem merem bevállalni, nehogy sérüljön...
Akkor a közcső tuti más, pedig a srác esküdözött...
Mennyi az RS5 újjonnan? Mond ki, jó baráti legyen please, és lehet rászánom magam a fene egye meg.
szia
megvan még a dob?hol lehetne megnézni?
Valóban igy vagy 2005-höz nem gyártottak semmit a gyártó oldala szerint, de szerintem a 04-É jó hozzá csak a közcsővet kellene megnézni hogy ugyan az e? A carbon amit beraktál képet, evo-line csak 07-09 közötti modellkhez jó.
Az evolution (carbonfiber) szebben szól mint az oval kivitel főleg ha a tompitó kivehető belőle...
Vágom.
Hát ilyet nem találtam akra oldalán, sőt 2005-ös 600RRhez nem is találok dobot akrahoz gyártó oldalon. ez gáz?
Szerintem a karbon szebb kinézetre és hangra is.
Én mindenképp azt tenném fel, főleg ezt a kettőt nézve...