Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Konkrétan nem tudom, mert a yoshimura honlapján ha bejelölöl hogy 1100 XX 97-es évjárat akkor a következőt hozza fel CBR 1100 XX. 97-02-IG. Elvileg semmi de egy ilyen tévedés drága dolog lenne.

Itt a specifikációja elvileg cikkszámra is ugyanaz mint a 1998-as modellé amihez most jött a rendszer.
Hali!
árat azért írhatnál,mert érdekelne mennyiért mennek ezek a dobok
ez egy darab ugye? a mivv karbonon kívül nincs olyan kipufogód ami párban van?
Örülök hogy sikerült és hogy tudtam segíteni! Neked is széles utat kívánok!
Tévedtem,más a leömlő gyári cikkszáma...
Szerintem nincs különbség,de ez csak az én magánvéleményem...
Szia!

Nálad érdeklődtem 07-es XX-hez 4:1-be rendszerről, és azt válaszoltad hogy csak 04-ig rendelhető?
Mi az eltérés a kettő évjárat között?
Ha lenne az enyémre való, továbbra is érdekelne.


Üdv.: Hajek
Csak egy gyors villám látogatás ...
finom emlékek
előkerültél?
Hello Chris What's up
a robesz dob érdekelne. postán elküldöd?
SMS-t nem kaptam, e-mailt irj mert amikor nem vagyok Európában ki van kapcsolva a telefonom....
Józsi-Mura
Szeva Alex.
Ithon vagy?
Sms-t megkaptad ?
És a válasz
Nem kell telebaszni az összes topikot....
IMRUFO!

Megjött Texas-ból Bp-re a Dodge pick-hoz az ajtó üveged!
Fülöp Csabi!

Megérkezett Bp-re a Yoshimura rendszer RS-3 titán dobbal az XX-hez !
Köszi a segítséget! Trafóval kivágtuk belőle... Nagyon fasza lett... De lehet hogy rakok bele egy vastagabb csövet nem tart semeddig... kösz a tippet!
Szeva!
Széles utat mindenkinek!
Cső! Ismerős a dolog! Nekem is ugyan ez volt a G.P.R dobommal a gond! Nagyon visszafogta a gépem! Amúgy nem sokat ér ha csak azt szeded ki! Talán kicsit mélyebb lesz a hangja! Én a perf.csövet is megcsináltattam nagyobbra mert amit gyárilag raktak bele az elég kicsi volt! Most egy 54-es van benne! Amúgy ki kell maratni belőle! Nekem is így lett megcsinálva!
Hali!
Tuning dobot szeretnék a Leonardo 250-emre. Érdeklődnék, hogy ennek a dobnak lenne értelme?
http://www.motostyling.hu/webs...
Hangon és teljesítményen mennyit dobna? (Felhasználói véleményeknek is örülnék.)

Előre is köszi!
helló mindenkinek

lenne valakinek elfekvőbe egy kipufogó dobja
egy 125ös sport mocira kellene egy nser-re méretileg vmi hasonló karakter kellene

ha lenne valakinek valami hasonló arra vevő lennék
Lefúrod a végénél a szegecseket, és szépen ki kell belőle vágni pl plazamavágóval. Aztán lehet összerakni...
helló!
Valaki tud Rm-Z 450 hátsó dobot eladót?(olcson) köszi
Mtx 80 gyári dob,hagtompitóval ha valakit érdekel--- csaby0222@freemail.hu