Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1998
Milyen évjárat a motorod?
Szia Hajek1! Döntésedhez egy kis segítség. Súlyban és hangba óriási a külömbség, sokkal könnyebb és a db killer nélkül hangosabb, a killerrel nagyon jó hangja van.
Köszi!
Szia ! Nem kellett leengedni, simán fel lehet rakni minden stimmelt.
Nekem is azt mondták hogy beégnek a szelepek ezért is kérdeztelek Téged előbb! Az R6 magas fordulaton megy igazán, ez sem baj neki?
Nekem is durrog ugyan ugy motorféknél, ahhoz hogy a szelepek elégjenek tartósan és folyamatosan 10X felett kellene forognia motornak, ergo az elkövetkező 7-8 évben ha addig meg lesz a motorod ettől nem kell félned.
Az az exup nekem a gyári dobbal egybe van,pihen a polcon....és durrog motorféknél is!
Mondjuk nem zavar,talán még tetszik is,csak pár orákulum azt mondja ez azért van mert nincs a dobhoz állítva a gép,meg majd beégnek a szelepek...
Szia!

Le kellett engedni a vizet a hűtőből amikor a leömlőket cseréltétek?
exup szelepet le szokták pl kötni, persze ez model függő. Az enyém is durrog amikor visszarakom 1 vagy 2 sebbeséget közép tartományban..
ez komoly?
ha durrog az sem baj?
Ez a gondom mivel a közcsőn nincs az oxygen sensornak fogadó hely/furat ... illetve nem tudom hogy mennyit módositottak a leömlőkön valamint a felfogatási pontokon a 1997-es a modellhez képest.

Külömben nyugodt szivvel ajánlanám hogy vedd meg egy 2004-es XX-hez való Yohi rendszert...
Szia!

Enyém katalizátoros, 2007-es évjárat.(nem1997).
Király!
Köszi szépen! Megnyugodtam! Te vagy a 2. aki ezt mondja!
SLIP ON azaz végdob cserénél nem kell semmihez nyulni, ne basztassátok....
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Van egy 2007es R6R em és vettem rá egy Yoshimura TRC kipufogót. Az érdekelne ha fel van téve akkor az üzemanyaghoz hozzá kell-e nyúlni,mert több szerelőt kérdeztem és mindenki mást mond!?
ló erőben a K8 Hayabusanál 3-5,
Ár K8 Hayabusához a carbon dupla : 205.000 Ft
Árat tudsz esetleg?
S lóeröt,mennyit ad,kb.
Rendelhető már az új Yoshimura RSC3-as dobok és rendszer a Hayabusákhoz 2008-2009 modellekhez
Sziasztok! Alexnek köszönhetően ez a Yoshi rendszer került fel a motoromra. Nagyon korrekt motoros társ, forduljatok hozzá bizalommal, ha tud biztosan segít.
K8, K9es hez vadi új Yoshimura GP III EVO eladó. Lista ára 202ezer, kikiáltási ára 140e. (600/750 u.a)
a spare.suzuki.hun a további infó
Sziasztok. yzf 750r-re kellene sportdob+összekötőcső . 705635512.
Esetleg a tiéd már katalisatoros? Az oxygen senzor furata talán, mivel 97-98-ban biztos nincs...az Európába gyártottba biztos.. nincs..
Akarom mondani itt a PDF-re klikkelve....Yoshi full system