Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kipufogó történeteddel mi lett?
eladtad?
gravír?
Nekem nem sikerült találnom embert aki megoldja,mikor meglátták a dobot tétováztak,feladtam,le van sz...va!
Ez engem is érdekelne....
Póstaköltség az mennyi?
Én már vásároltam, simán utánvéttel fizettem.
FC.Moto nál vki vásárolt e már,hogyan kell? mert bank kártyaszámot nem adnám meg! ? köszi
Szia,
Ezt nem erdemes az USA-bol hozni, Europaba az FC-MOTO.DE-nel nezd meg onnan biztos olcsobb....
Szép dob!
Szia,

Yoshimura RS-3 oval kivitelt ajanlanek ra....
Sziasztok!

Sportkipufogót keresnék Honda CBR 929-es motoromhoz.Ha valakinek van szóljon.Képet elősször ide a sportmotorra kérnék a többit meg majd privátban.
Sziasztok! Keresek RMZ 250(05) WRP kipufogót használtan. ha valaki tud az írjon egy emailt. köszi...
hello
igen velem beszéltél
akkor már lehet róla szó. nem tudom neked mennyire sürgős de én csak januárba érek erre rá, de ha ekkora akkor már lehet h érdekel a dob holnap írok msn mert most nem vagyok otthon és megbeszéljük
Szia Alex! ilyet mennyiért tudnál be hozni nekem Alpinstarsba L-es méretbe? dobj e mailt...köszi
cső asszem veled beszéltem IXIL ügyben msn-en, nos aki mérte nekem egy idióta, 34 cm-es a maga a dob. üdv gábor
Sztem nem...
sziasztok
gsx-r 750 k1-k3 kipu rendszere megegyezik a k1-k2 1000-esével?
Ment a mail. .
Dobj rám 1 mailt, aztán küldöm a fölvilágosítást!
csizmadiazsoltigmailcom
Szia tri-ovál dobhoz külön adtok el kúpos véget ?
Láttam azt is, az úgy rendben is van, h kisipari kipufogó olcsón.
Viszont akkor csak KIZÁRÓLAG avval a márkajelzéssel áruljátok!
Nem féltek, h valaki hamisításért feljelent titeket? Gondolom még nem is vállakozásban csináljátok...
Na igen. Áhh mindig is ezek a hamisítványok ellen voltam...
Tisztelettel megjegyezném Bigoneoszi Úrnak, hogy a RACE a mi emblémánk, a többi igény esetén választható. Viszont a tömítések, kidolgozások, méretek valóban pofátlan mód a nagy gyártóktól ellesett jól bevállt módszereket követik-remélem ezzel senki önérzetét nem tiporjuk sárba.
Ez így ennyiért eladható!
Én meg azt nem értem,ha már másol,akkor miért nem méretpontos,tökéletes másolatot csinál,van benne üzlet...
Szia!
Ez most csak egyben buli
Megint egy kis hamisító. Soha nem fogom megérteni, h mi a fasznak rakja rá a Yoshimura vagy Akrapovic feliratot... Találjon ki magának egy nevet, ne hamisítgasson...