Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akra jó állapotban eladó. Ár: 35,000Ft. Érdeklődni telefonon lehet: 70/520-4856

Ugyanitt robógóra Gianelli fillérekért elvihető (5k)
Helll mindenkinek! Aprilia SXV-re kellene vmilyen dob, végső esetben gyári is, amit szétvághatunk.............
Szevasztok!

A kérdésem az lenne, hogy van egy Remus GP dob a gépemen aminek a végén van egy hangtompító, vagy szűkítő nemtom mi a pontos megnevezése, a képen látszik, hogy a belső cső ami problémát jelent igazából. Azt szeretném belőle kibuherálni csak nem tudom, hogy hogyan lehetne kiszedni. Én úgy láttam mintha bele lenne hegesztve, mert szétszedtük már, de haverom meg azt mondja, hogy melegítéssel is kilehet szedni...de igazából fingunk sincs csak tippelgetünk...
De így inkább nem akarom szétbarmolni, hogy nem vagyok biztos benne!
Aki esetleg csinált már ilyet, vagy tudna segíteni annak megköszönném!
Üdv!
Széles utat!
Ok,joci61 érdekelne írtam levelet az e-mail re
2007-08 yamaha r1-hez micron rendszer eladó!
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
néhány eladó sport dob r1,600rr,1000rr
Szia,
Nekem volna...
joci61@freemail.hu

Üdv.
Joci
helló!
Valaki nem tud Rm-Z 450 hátsó dobot eladót?(olcson) köszi
Akrapovic dob,hozzá összekötő cső és kevlár bilincs eladó
Hello! Eladó ez a dob,Aprilia Etx350-en volt. Rozsdamentes,szerelhető.
Nekem mivv xcone van a gépemen..Úgy érkezett,hogy a hangtompító bele volt szegecselve..A szegecset kifurtuk és már ki is jött aminek nem kell benne lenni.Egy csavarral vissza lehet tenni és akkor teljesen megfelel az e szabványnak..
Ez a mivv,a remus-hoz nem értek..
Szevasztok!

A kérdésem az lenne, hogy van egy Remus GP dob a gépemen aminek a végén van egy hangtompító, vagy szűkítő nemtom mi a pontos megnevezése, a képen látszik, hogy a belső cső ami problémát jelent igazából. Azt szeretném belőle kibuherálni csak nem tudom, hogy hogyan lehetne kiszedni. Én úgy láttam mintha bele lenne hegesztve, mert szétszedtük már, de haverom meg azt mondja, hogy melegítéssel is kilehet szedni...de igazából fingunk sincs csak tippelgetünk...
De így inkább nem akarom szétbarmolni, hogy nem vagyok biztos benne!
Aki esetleg csinált már ilyet, vagy tudna segíteni annak megköszönném!
Üdv!
Széles utat!
Sziasztok!
Nem tud valaki K5-ös gsxr 600-asra teljes rendszert jó áron? vagy,hogy merre kellene érdeklődni? Köszönöm
De csak volt...
Szia!
Aképeken 2 db dobról csináltam 4 db képet. Az utosó 2 R1 2008-ason volt.

Üdv: Andi
Volt a Robiéknak (Sugó Motor) egy karbon yoshimurájuk a tiédre való.
Szia!
Az utolsó képen a 3 csavaros min volt?
Sziasztok !
Eldóak, az egyik egy 1000 RR-en (2007), a másik egy R1-en (2008) volt.
Szia!
Én tudok itt
Üdv: Andi
Z750 2007-2009 Akra SLIP-ON carbon dob beszerezhető

érdekődni: racingbazar@freemail.hu
Sziasztok
Vásárolnék egy busa busa leömlőt ha tud valaki szóljon
köszönöm
Sziasztok!Keresek YAMAHA YZF -426 (WR) Gyári Kipufogodobot,jo állapotut.---kevés pénzéé...:)
Helló,eladó Gianelli Silencers sportdob, alig használt,szétbontottam a gépem,és ez még megmaradt.. 20e FT.
email/msn: bojtorbalint@freemail.hu
molbil: 0630/3855381
Hello Tudna vlaki segíteni hogy ez a amtrica meddig leeht hőálló? Vlaki rendelt már innen?http://www.kepesmotor.hu/matri...
Hi AlexCBR! Itt vagy esetleg valahol? Meg tudnád nekem mondani hogy egy GSR 600-ra (K6) milyen kipufogókat tudnál hozni a nagy vizen túlról és hogy mennyibe fájnának? Egyenlőre csak érdeklődöm...