Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Bolt on kivitelhez nincs közcső közvetlenül a gyári közcső végére lehet felcsavarozni az új dobot.

A Slip on kivitel azt jelenti hogy az új dobhoz új közcsövet is ad a gyártó a felszereléshez. Szabad forditásban a slip on "feldugni, fel- csusztatni"-t jelent,
A Bolt on megjelölés pedig a " felcsavarni, felrögziteni, ....
te Alex elmagyarázhatnád mi a különbség a következők között:
Bolt-On
Slip-On
és egy carbon, ami 80ért van, de nem vállalom be pont a kavicsok stb miatt.
akra képek
Ami igazán jó, és szép a 07-09 CBR 600 RR-hez Akrapovicból az Evolution sorozat slip on-ja. De ez itt az USA-ban kiskerben több mint 600,- USD
Nem tudom milyen. Gondolom ez még a "small oval" változat. De ahogy lentebb irta Balu kolléga érdemes megnézni a dobot nem e unfranko. Javaslom hogy nézd meg a gyártó oldalát milyen tipust forgalmaz a motorodhoz www.akrapovic.com
Érdemes jól megnézni azt az akrát..Nagyon fasza hamisítványokat csinálnak mostanság..Lásd az apró rovatot
És szerinted a használt Akra milyen?
Sérülésmentes, szép...
Böven kiló felett vannak az új RS-5 végdobok, ergo a használt Akrapovics árával nem tud versenyezmi.
- Igy árat nem is irnék.
Kawasaki zx-10r 2004-töl muzzy titán leömlö bódis titán végdobbal 195000ft
AlexCBR!
Kellene egy ár, 2005-ös 600RR-re Yoshi RS5 ?
Kinéztem egy használt Akrát 65 körül adnák, ha nem sokkal drágább az új akkor lehet affelé tendálnék.

Köszi!
Köszönöm!
köszi mondjuk igazábol arra gonodltam hogy veszek használtan egy gyárit, mert ez tetszik.. és akkor azt baszogatom:D majd alakul.
Mehet úgy tovább, de inkább cserélni érdemes, és megtartani az eredetit, pl külföldre, műszakira...
Igen, illik beállítani hozzá. Pl az Ago foglalkozik ilyennel a Power Commander topikban. Sztem max 10 lovat...
hello. valami hozzáértőtöl érdeklődnék hogyha gixer k6 on alul a dob(katalizátor)-t egy kicsit kipucolom hogy jobb hangja legyen ahhoz kell valamit állitani vagy mehet igy tovább? kösszi
Zso,

A Firebladre megerkezett Bp-re a Two Bros slip on..
Sziasztok!A hozzáértőktöl kérdezném hogy komplett rendszernél szükséges a hozzá állítás ha igen kb mennyibe kerül és hol foglalkoznak vele?A másik kérdésem hogy mennyit hoz kb egy komplett yosi rendszer lóerőben egy cbr919-nél?
Üdv! Peugeot Viva City 100asra kéne sport kipuff! 35 a plafon(nemis nekem havernak... de ha v.kinek van msnre vegyen fel vagy írja meg ide) vagy csak annyit h milyen kell!
Zsír új ducati palást 5e ft.Átmérő 11cm,hossz 36,5cm
srácok ha tudtok vmi jó dobot derbi sendára (tuning) irjatok max1 20ast adok érte XD
Sziasztok

XR 400 hoz való K&RJ kipuff összekötővel eladó 20.000
Külön az összekötő 7000.
DRZ -re, WR re is feltehető kis átalakítással.
Halit nincs meg véletlenül valakinek a motademo 2 t kipufoó tervező program? ha valakinek meg ven és felrakná egy tárhelyre vagy valami nagyon megköszöném