Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Van egy honda nsr 125ös motorom és 180as malossi henger van rajta de szeretnék rá venni vmi sport kipufogót!Vki tud vmi jót v vmi ajánlt h mit kellene vennem rá?:)
De-de, köszi a korrekciót! Legalább a GP1 jó....
Szia! Te figyi! Az nem jardine véletlenül?
Hasonló ehhez a Yardin GP1, isteni hanggal!
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani nekem egy megbízható és olcsón dolgozó kipuffkészítő mestert,aki könyökcsöveket is tud hajlítani jó minőségben?
Egy 640es KTM Supermotón lévő elődobot szeretném kicserélni egy sima átmenős közdarabra...
Előre is köszönöm a segítséget!
Szia!

Egy vfr rc 36-ra mennyibe kerül mondjuk egy ilyesmi dob? Téli leálláshoz árajánlatokat gyűjtök, dobok és gyártott dobok között. Köszi a választ.
Üdv. Eladó a dob, összekötővel. CBR 600 F4-re. 40.000 HUF.
Hát igen hosszú távon tartós halláskárosodást okoz
Sziasztok!

Nem tud valaki 2005-ös FZ6-os Yamahára használt sportdobot?
Nem mondtam, hogy szar... csak, hogy láttam már ilyet és fájt tőle a fülem egy darabig
TimiT:
Annyira nem ropog mint egy supermoton,de nem szar hidd el
Hello!

Olyan ügyben érdeklődök, hogy Peugeot Buxyra milyen tuning kipufogók jók? Írjatok kérlek!

Hello: Bálint
Kawasaki Z1000 (2003-2006), ZX-9R-re (1998-2003) Gianneli komplett rendszer eladó. Esetleg a dob és az összekötő (9-esre) külön is vihető. Bilincs, rugó, csavarok, stb. Irányár 44,000Ft.
Szevasztok!

Eladó egy pár Akrapovic kipufogó aprilia rsv/tuono-ra de persze más típusra is felhekkelhető.
Irányára:100eft
Tel:30/9089573
Ennek is olyan brutál durrogós hangja van?
ilyet én DR800ason láttam
Kipufogó doktorok segítsetek!
Ha a gyári dobot lecserélem,és ezzel együtt az exup szelepet megszüntetem,feltétlen hozzá kell piszkálni a motor agyához?
Hangtompító cseréjétől változik a 2T hangja? Úgyértem szebb lesz, vagy hangosabb?
Eladó yosi rs-3 cbr 600f4 1000kmt volt fenn
70pengö
06305181960
Eladó egy szép állapotú G.P.R alu sportdob /nyitott/ gyárilag fojtva volt! Ár: 35 000 Képet e-mailben tudok küldeni!
gyári zx12R TITÁNIUM dob eladó nagyon szép karcmentes állapot (szétégve sincs) elérhetőségeim az adatlapomon. ugyanitt komplett idomzat zx12R-hez metál kék 2006os .
500as scarabeo vagy piaggio robogora GIANELLI kipufogodob eladó nagyon szép dinamikus hangja van uj állapotban csak fel lett probára szerelve. elérhetőségeim az adatlapomon.
üdv! Ilyet tudsz intézni?
Sziasztok! 2007es Fz6-ra keresek sportdobokat.Használt és új egyaránt érdekel.Elöre is köszönöm a segitséget!