Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Lehet cbr-t 4-2 es kipufogóval valahogy felszerelni bármi érdekel!
Valakinek nincs véletlenül a Bódis kipufogóval szerelt szériából ZX 10-ese? Kíváncsi lennék, hogy mi a véleménye a kipufogóról ami járt a motorhoz. Köszi előre is...
Honda trx 400-ra való dobot keresek! Gyári is jó! th199@freemail.hu
hali!
Leo vince V6
Tecnigas E-nox
Metrakit
Gianneli
Aprilia sx 50re kerenék használtan, vagy újonann
linket pls
köszi előre is
Szia
Nézz ba a Carbont a motorra Forumba.
Ha az elején keresgetsz, van tel szám is.
Bár lehet hogy már nem foglalkozik vele az emberke.
Sziasztok. Segítség kellene.Elrepedt a karbondobom és kellene rá új burkolatot csináltatnom. Tud vki tippet,h hol javíttathatom? Köszi.
Sziasztok!Nincs valakinek eladó sportdobja ktm exc 400-ra(2002-es)?
szevasztok!

kipufogó végdobot keresek 2t motorra, EXC 200, (pro cicu, fmf . . .. vagy esetleg vmi gyári crossé). mert ezt a hosszú megtört dobot le akaromm cserélni, ha vkinek van eladó akkor érdekelne.
Egy elérhetőséget légyszives írjál már! e-mail cím stb.
szia
nem rossz a hangja, mennyit kostál a dob?
oké.......így jobban is hangzik
Kicsit rosszul értelmezted..
Kevesebb mint egy óra alatt felszerelhető és hozzá kell állítani a motort hogy elérd a legjobb teljesítményt.
Köszönöm!
A leírásban találtam ezt,1 óra használat,magas fordulaton,...és akkor vége? nekem nem tiszta....tudod-tudja valaki értelmezni? This slip-on can be installed in under an hour. Re-mapping is recommended with this slip-on to achieve maximum performance.
Hotbodies
Amelyiknél fenn áll ez a probléma szó nélkül cserélik..... ugy tudom hogy ez a 2008 február -márciusi modelleknél volt gond azaz az első új szériánál...

Nekem nincs ilyen gondom..
Hotbodies nevü cég gyártja megaphone a dob neve ha lehet annak nevezni mivel csak egy darab cső.
Üdv mindenkinek ! CBR 600 F -re van eladó dobom összekötővel. FINSTER (ovál) 40.000 HUF
nem tudjátok kymco mxer 50-es quadból a kipufogóból a fojtást hogy lehet kivenni?
Ilyen dobot-rendszert szeretnék,találkozott valaki hasonlóval?
Vörösrézből esztergáltass bele,és beszerelés előtt lágyítsd ki.
Az ilyen cementes ragasztókkal az a baj,a rezonanciátol lepattog
Valami hőálló gumis kellene..
De azért kösz
A Bosalnak van egy erős, cementes ragasztója. Bárdiban kapható - a quadon bevált.
Mivel tudom helyettesíteni a tűzkarikát egy cr 250-es en?
kiégett teljesen....
Nem találtam még jó ragasztót!
Mél ment !