Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No meg a helyesírásom is csapnivalónak tűnik
Hát tényleg egy nagy marha vagyok Az a helyzet, hogy nem nyitogattam a foralmit mióta megvan a vas, és hát ez az első "nagymotorom" hiáűba ülök kisebb kétkerekűeken kb 30 éve Szóval számomra ez a viszga kérdés evidensnek tűnt
Szia Alex neked is 1000RR ed van ebben mi lehet az igaz?2008-as 1000 RR a hivatalos Honda állásfoglalás szerint a megengedett mérték felett eszi az olajat. Aki nagyon ugrál, annak cserélik a dugó-gyűrűket. Kérdezz utána
Honda trx 400-hoz keresek olcsó kipufogó dobot, akár gyárit is! E-mail: th199@freemail.hu
sziasztok!
2006-os zx636-ra szeretnék vmi ütős,jó mély hangú dobot.ha valakinek van eladó az ne tartsa magába.
köszi
Semmit!(ez 100%)
Csak ne csodálkozz ha a földön fekve nevetnek rajtad ,hogy mit szeretnél itt.
Környezetvédelmi vizsgán az a baszott nagy, qrva randa bojlerre emlékeztető tárgy... Ok...a házinéni is hasonlít erre a tárgyra, de én most nem erre gondoltam
Milyen katalizátor?
Helytelen.Inkább igyál.
Milyen zőldkártyán?
1
2
3
A faszt csak menstuáltam reggel
Mit szólnak zöldkártyán, ha nincs fenn a katalizátor?

Kawaszeki! Várom ám a fotókat
nem, én egyáltalán nem abba a hibába estem amire gondolsz. Nekem egyszerűen nem tetszik a mostani összekötő hajlítása, újat csináltatok. Egy összekötő kb 20 ezer ft, szóval nem aprópénz..
Mi van vazze! Elvitte a tyuk a mákoskalácsot?
AWI -val készítette a delikvens,szebben is meghegeszthette volna. "Argonvédőgázas Wolfram-elektródás Ivhegesztés."
Valszeg gépi elektródás.

De ha mégsem üzenem a sok nagyokosnak hogy elég annyit irni hogy tévedsz! A helyes megfejtés..........................
Nem kell fikázni mert szar napon van
pedig azt mondják sokat dob rajta
Meg tudja nekem mondani valaki h ez mivel van heggesztve?
Ha a gear2dash-es elektronikára gondolsz....az már benne van,de sok változást nem okozott!
Vagy vedd ki a biztonságtechnikai tiltás
Tutis....magyarul nem akarod,hogy a Te hibádba essek!?
Tudom,hogy dobbal szokták cserélni....de egy összekötőt pár ezerből kihozok
Ha dobra lesz pénzem,akkor új összekötőre is telik majd!

Engem csak az a hatalmas fojtás kezd idegesíteni és tudom,csoda nem történne a gyári dobbal,de a katalizátor sokat visszafog!
Hello Mindenki!

Rendelt már valaki közületet a leo-vince.hu - n található webáruházból? Mert most elég jó akcióik vannak és úgy érzem ennyiért nem hagyom ki.. csak érdekelne valakinek a tapasztalata ezzel kapcsolatban.. mindenjót, csöööö
ott van az adatlapon is: quad-mania kukac freemail pont hu
www.janodob.hu én itt csináltattam összekötőt.
Nemsokára fogok hozzájuk menni, új összekötőt csinálni, a régit eladom. de amúgy azért nem érdemes csináltatni, mert ezt dobhoz szokták csinálni, ergo ha veszel egy dobot később, akkor új összekötőt kell majd csináltatnod.
Addig nem kellene hozzá nyulni, ameddig a dobot le nem cseréled !
Értelme sok nincs...