Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30 e ft a kipufogódob darabja, és 5 e ft hozzá az összekötőcső ha kell.
Sziasztok!
Egy akra titán ovál kipufogó kb. mennyire ér a városomba (Nyíregyháza), mivel 3 hete megrendelte a márkaszervízem, de még mindig nem jött meg. A biztosító fizetné kifele ha megjönne, de nem akar
Ha valakit érdekel 954 gyári dob,nálam van eladó!
Alex Cbr írj neki ő segít
Még mindíg kéne a Two brothers rendszer a Cbr 1000 rr 2008-ra. Ha tud valaki segíthetne. Köszi
Ago motors,

árban mire lehet számítani? többféle forma is szóbajöhet (trioval,..) vagy csak a "hagyományos" hosszú henger forma? beszerzési idő kapcsán mivel lehet kalkulálni? válaszotokat előre is köszi
sziasztok skacok , a rezonátort, hogy lehet deformálódás nélkül olyan kékes égett szinűre csinálni? gondolom melegiteni kell, csak nem mindegy mivel, meg hogy miként, olyan szép az a kékes szin
ja és csak fém dobot csináltok?
egy yamaha xj 600 diversionra két kipuff dob mennyibe jönne ki?
turbopt,

mi tudunk twobrothers-t vagy bodis-t!
kipufogódobok és gyűjtő csövek gyártása,leömlők javítása cseréje,méretre gyártása, hajlítása.rendelés alapján legyártott alkatrészek postázása is, endúró, csoppi,és speed motorokra.komplett rendszer cseréje,varaderó,vfr, v-strom,összekötők, y-ok gyártása egyedi igény szerint.
EZT IS KAPHATOD!
OK
Császtok.Van egy eladó ZX leonardo (tuning) kipufogó használtan de jó állapotban.Fekvő minarelli blokra.ára 25000Ft.Ha érdekelt irj!
Sziasztok! Ha valaki tud olyan emberkét aki kipufogókat gyárt okosba, akkor lécci dobjatok meg 1 emillel! 08-as Suzuki Intruder M800-hoz kellene! Előre is Köszönöm!
Szia Tomi!

Köszönöm, most úgy néz van pár jelentkező, ha mégse felelne meg senki, akkor írok vagy hívlak Téged!
üdv! attól függ hogy hol laksz vagy van benned bátorság elpostázni.
eladó 4T mociba kipuf gyapot jo minöség ..postán is.email ise07@freemail.hu
Sziasztok! Lenne egy hatalmas kérdésem , hozzáértőkhöz :) . Tehát ! Én vettem egy 2005 ös yamaga dt 125 ös MKP-t , de sajna a gyári dob van a kicsikén .. Nem találok sehol hozzá való sportdobot esetleg rendszert .. Persze megkérdeztem Győrbe , és na mikor jönne meg..?! Hát Szeptemberbe . Valahogy én nem szeretnék rá annyit várni szerintem mindeki így lenne vele , megvan rá a pénz és egyszerűen nem tudok beszerezni 1 sportkipuff.t vagy egy rendszert ! Ha esetleg valaki megtudna dobni pár jótanáccsal vagy ötlettel azt nagyon nagyon megköszönném ! =)
Hello!
Egy 2008as Honda CBF 600 as mocihoz keresek sportkipufogót. A neten körbenézve csak a Leo Vincenél találtam egy dobot ami az sbk2 nevet viseli. Illetve volt még a Hurric supersport. Ha esetleg valaki tudna Ixil extreme shorty dobok elérhetőségéről, vagy egy olcsóbb yoshimura dobról (vagy tudna ilyet szerezni); lehet two brothers is ..
az kérem jelezze a turbopt@freemail.hu -ra, vagy itt... Előre is köszi
Sziasztok!
2008-as 600RR-re keresek akrapovic dobot carbon véggel..

ELőre is köszi
Szeva!

Semmi...minden tökéletes...nagyon teccik és ha esetleg elmegy és lesz rá pénzem megint...ugyanilyet veszek az tuti...mert szép nagyon ...és gyönyörű a hangja is....jól mutat a bandin nagyon...
Csak sajna olyan pénztelen lettem hogy az "A" hitel is alig fedezi a költségeim úgy összejött most minden...és ez a 100 ropi most helyrehozna....kicsit :-(
Ha nem megy el..akkor böjtölök :-)....óccsóé meg nem akarom eladni....míg nem rágom a küszöböt :-D
Valamikor nem jöttök egy körre a Balaton felé? pl aug 20?
Tnusithatoooom az enyémen is ez van Brutálisan szóóóóóóóóóóól.... áhhhh szét szakadok amikor elinditom a vasat....
Hallottam élőben ilyet nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó