Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló "Alex cbr" tudsz nekem segíteni kipufogó ügyben?
Kössz, majd ha a dob közelében leszel, pár méret adat kéne , viszonyitás miatt: dob hossz, dob átmérő, és a végcső átmérő.
volt használva. hibátlan! 45e cbr f4i-re való. kb 2004 útánira való.
szia, ez új? és mennyi?
eladó leo titán dob. 45mm a csatlakozásnál.
gpr alu dob f4i 50mm a csatlakozéanál.
Keresek suzuki dr 125 eredeti kipufogódobot! Cserébe adok "sportosított" dobot. A helyzet az az, hogy csendesen szeretnék járni a motorral, mert a multkor megállítottak, és nekem 50-es papírjaim vannak. Különben gyönyürű a hangja így,de nem járhatok vele sanjos.
eladó cbr 929-954 rr-re való two-brothers kipufogó dob. ára 35000 ft. minimális esztétikai hibával, szuper hanggal. 0620/992-4528
Szép a yosi jó is csak nem pont ez hanem az rs5 na az jól szól
Hali.
Aki tud ilyesmit gyártani olcsó pénzért, Rákoskeresztúron a Proex-esek.
Megbízható, pontos, jóóó minka.
PL.: R1 2008 as Titanium dob átszabása belülről 40 ezer volt.
Minden más kipuff os 70-80 ezer től indult a titan cső ára miatt.
Yoshinak van a legszebb legnyersebb hangja vedd ki a füldugót
meg kell belezni kicsit
csináltass.kb 10-15e.ft
Én hallottam ilyen yosit gixeren hát nem estem tőle hanyatt elég halk szerintem
Üdv!
Szóval 1db dobot fogok venni, vagyis már "megvettem", csak még nincs nálam. A K7 600-nak egyben van a dobbal a katalizátora és az lekerül és megy helyére a dob, amihez nincs összekötőm.
Íme képek, hogy jobban értsd:
A 1 képen látható dobot vettem, de nincs hozzá a képen látható összekötő, AZ KELLENE!
üdv! vállalunk, de a k7 és a k8 is két dobos rendszer,de te azt írtad hogy veszek egy yoshit. 1db-ot vagy 2db-ot.
Vagy valaki tudna gyártani hozzá olcsón?
Csőő!
Yamaha DT 80ashoz keresek végdobot!
Kawaseki:
Gyártatok csak összekötőcsövet is magában? Veszek egy YOSHIT a Gixer K7-emre, de kell hozzá egy összekötő cső, mert K8-ra való egyébként. Vállaltok ilyet?
Hello figyelj egyszer kell meg venni egy normálisat vagy vegyél használtba joshi vagy akrapovic én ezt a kettőt ajánlanám.
Sziasztok 1 kérdésem lenne! Nekem van egy GSXR 600 k5 mocim és gyári dob van rajta de szeretnék elérhetö áron sport dobot mit ajálotok? Elöre is köszi mindenkinek!
Szomorú, mivel a balesetem óta, ez az egy alkatrész ami nem érkezett meg, és megmondom őszintén veszélyes ezzel a gyári dobbal közlekedni
Mind1 lehet felhívom az akrapovič magyar importőrét hátha tud valamit mondani.
Vasárnap már Budapesten vagyok.
Szeva!
Nekem angliából lejött 2hét alatt de volt olyan,hogy magyarországról rendeltem és két hónap kellett..
csak rozsdamentes dobokat tudok ajánlani, volt pár próbálkozás karbonszálas héjjal is, de a gyártó/szállító hanyagul kezelte a rendeléseket, így egy termékkel és egy szállítóval is kevesebb. ki lehet fogni jó áru és neves gyártók termékeit sokak számára elérhető áron, csak idő kérdése, a sérült dob szakszerű javítása olykor nem kifizetődő és eredményes. az xj 600 igazi túragép ahol a gazdaságosság és a praktikusság a cél, a spéci kipu csak a doboztartó és a bukócső után következik.