Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Two Brothers?
Királyul néz ki .....egy R1 -en.
Jaja mondjuk én nem találtam olyat a motoromra leo-ba ami tetszett volna..Ha már lecserélem az akrákat akkor legyen valami más stílusu kipu.Legalábbis én így voltam vele.
Áhhhhh ez köll oda Én tudom mindennap halgatom...Fireblade

Na de viccen kivül a LeoVonce egy nagyon faxa dob főleg a FULL CORSA rendszereik
Én azért vettem ezt,mert van egy haveromnak 600f-je és neki is leo vince van fenn.Meghalottam a hangját,áááá mondom én ilyet veszek.A yoshi rs-5 jobban néz ki ezen a motoron,de ennek jobban tetszett a hangja.Izlések ,és pofonok.
Nem rossz,nem rossz.Én is gondolkodtam ilyenen is de inkább maradt a mivv.Már csak a hang miatt is..
Köszi ,de már van egy ilyen:
Most is csak egyet találtam, remélem meg is marad holnapig...Sajnos csak akkor tudják megrendelni mert én nem tudom...

Na vár a meló...cső
Egy micron-t tudok..
Érdekes.Amikor én akartam venni használt dobot tavaky összel akkor sokkal nagyobb volt a választék.Volt micron,Leo vince,arrow,
yoshi rs-5, mindegyik kb 50 volt.Most meg semmi sincs
Erre a Royal Sprint futár a legegyszerübb Mo-n belföldön egy kiput 1 nap alatt szállitanak el cirka 3500-os költségért, a hosszú hengeres alakuakat..
Jaja...magam ellen beszélek..Mivv
Yoshimurát RS5öt, alig használtat.
Vegyél rendes kipufogót
Milyet találtál?
Ár?
Pont találtam egyet az e-bay en...az jó lesz nekem
hát igendurva ilyeneket még nemhallottam
ne vegyél ilyet inkább gondolkodj martinba vagy v.mi másba de ilyen szemetet ne
Pedig pont ilyet szerettem volna venni ...Kinézetre tiszta Yoshimura.
Most kicsit gondolkodóba estem....
Sziasztok

csak 1 kis figyelemfelhívás hogy megkíméljétek magatokat 1 kis kellemetlenségtől

aki esetlegesen raptor kipufogót szeretne vásárolni nagyon gyorsan verje ki a fejéből mert 1 nagy hulladék az egész

részletezem
kiégett belőle a tömőanyag majd újratömte a gyártó! 1 hónapot bírt ki és ismét kiégett a tömőanyag
csináltattam vele 1 db killert ami kicsi lett :D (mert ő tudja milyen kell bele)(meg is kérdeztem kell-e a méret) 3mm-el lett kissebb de ugye postán küldte kifizettem és vissza is küldtem neki 3-4 napra rá (mert ugye bele kellett rakni) majd szépen felhívtam és elmondtam neki mi a baj csinál 1 újat amit 3 hónapja a saját elmondása szerint már 2* feladott postára ami érdekes módon mind a 2* elkeveredett a postán (ha ha ha)

mindenki kímélje meg maát ettől a rohadt szemét hazudozós fasztól (Szólik Ferenc)
Erre az acél carbonos kupakosra lehet benevezek, még várok egy választ, van egy srác aki eladja a mociját, és azon is hasonló van, Öhlins kormánystabbal együtt 100.000-et kér érte ha a vevőnek a gyári dob kell...
Mert az üveggyapotot is alufóliába tekerik.
Igen, jól hallottad, kőzetgyapotot is raknak bele.
Akartam mondani RS-5

Acél carbon végkupakkal: 96.000.-Ft
Carbonfiber: 138.000.-Ft
Dobozban közcsövekkel.
Szállitási idő: 11 munkanap.
Oksi! Várom, köszi!