Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5373?
ez a dob olyan mint 1 sörösdoboz 2 menetesszárral átnyomatva ja és amúgy még a felrakása is valami kókány a gyári 3mas rámenetes cucc megvan vágva meg hajtogatva és ráhegesztve 1 ellendarab és oda hegesztve 1 karika amin vana 2 menetes szár ami átmegy a "dobon". a dob tartalmaz 1 kilyuggatott rebdullos dobozt meg némi kipufogógyapotot....
Akkor kéne valami cim meg mia a pontos neve hogy én is utánna tudnák nézni esetleg itt a forumon belül! Amugy uj vagyok itt a képes motornál nem ismerek senkit! köszi
Így van felteszed kis hozzáigazítással, műszakira meg visszarakod a rendeset .
Ez most valami gyári amit nemkell alakitani felrokom és kész komplet rendszer dobok nélkül? Amit nem irtam az az hogy StreetFighter lesz belőle a jövö szezonra,sok minden más is kéne....de ez lenne az elsö mert ez határozná meg a többi cuccot is! köszi hogy segitesz!
Próbálj meg bontottat szerezni,mert hegesztgetni nagyon időigényes, tehát drága . Egy ilyen kettes 4-a 2-be kipuff 100 000-körül mozog. A használt kissé rozsdásan olcsóbb.
mindenkép meghagynám a mostanit csak kiváncsi lennék mert amugy bejön a 2dob
Ha ez a motorod, ami a fényképen van, akkor hozzá ne nyúlj.Csak elszabnád. De Te tudod. Ha van pénzed, ezt tedd félre, és szerelj fel másikat. Úgyis vissza fogod tenni.
Sziasztok!Egy 95-ös 750 gsxr-t szeretnék átalakitani 4-2 es kipufogó rendszerre van valami gyári? vagy a sajátját hajtogassam, hegesszem ha bárki tud valami okosat irjon,ja és akkor már 2db dob is kellene párba valami olcso de jó hangú! köszi
Jó az a cucc, szereld le, fényesítsd ki,és matt feketére fesd le.Mindjárt pofás lesz.
Énis olyasmit keresek:D
Szólj ha találtál:D
Nincs vki 1 arrow dob eladó 125 ccm motorra?
és ha a mostani hangtompítót belehúzom 1 nagy dobnak a palástjába? mer akkor nemlátszik az az esztétikai hányadék de mégis megvan a "gyári cucc"... csak nemtudom hogy a 170 as hengerhez mennyire passzol mer az elvileg 1sportcső nem a gyári csavartleömlős cucc.... küldök 1 képet még a megvételi állapotáról a motornak ott látszik a kipuff...
aztán lehet ötleteket alkotni..:D
csősztök.ezt a kipufogót nem lehet r6r-re rakni?(2006-)ezt:
http://www.jardineproducts.com...
Kerker dobok (made in usa) egybe vagy külön-külön eladók. Méretek 390X91 mm. Az összeillesztésnél a belső átmérő 51mm.
Érd: 30/612-8980 , vagy varges90@yahoo.com
Gazdaboltban lehet venni szőttes gumit, azt két bilinccsel ráfogod. Akkorát vegyél,hogy passzoljon a csőre. Én így oldottam meg! Az talán később ég el, mint a tömítőanyag.
Sziasztok !
Tudnátok nekem segíteni hogy a rezo és a dob csatlakozásánál mivel tömíthetem le hogy ne nyomja ki az olajat?
Ilyen tömítés kéne rá elvileg (mint a képen) de sehol nem találni.
Ne belezd ki, mert a kibelezett kipufogó miatt a láng visszaver a dugóra, és érdekes dolgokat láthatsz.Elolvadt dugó pl. A kétütemű motornak a hangtompító szerves része. Ha a kipufogót megváltotoztatod, gyengébb lesz, de legalább jó hangos.
Sziasztok. Segitsetek.
170 es hondámra(2T) szeretnék 1 hangtompítót de sehol nem találok,és a kipufogó témában nemvagyok nagyon otthon,tehát,
rárakhatok akár egy 600 as kibelezett dobját,hisz hangtompító?
Vagy mire kell figyelnem egyáltalán?
PLZ HEEELP
üdv
Sziasztok,
Suzuki 600-750 K4-K5
Yoshimura TRS Rendszer Eladó.

http://www.kepesmotor.hu/onroa...

Joci
Nincs vki 1 arrow dob eladó 125 ccm motorra?
oksii, felvettekel csak gyere fel msn-re:D
Sziasztok van egy eladó ducati palástom saválló,hossz 36,5cm,átmérő11cm.Zsír új 5e ft-ért.
Üdv., mkinek!

2007-es xx-re keresek 4:1-be rendszert, vagy "sport"dobokat.

Ha valaki tud, kérem segítsen.

Előre is köszönöm.

Üdv.: Hajel
nekem van nsr-re arrow rezóm meg egy síktolattyús karbim 34-es eladó
Ha érdekel vegyél fel msn-en hangya18@freemail.hu