Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tieddel együtt jött meg egy GSXR 750-re is az R-55 azon is szépen szól.. arra én raktam fel
Örülök hogy jó lett, és teccik, én szart még nem hoztam Már megint 100-as voltam....
Szevasztok!

Eladó egy pár akrapovic kipufogó,jó állapotban.
Nekem tuono-n volt fennt de más kétkipufogós motorokra is felrakható átalakítással.
Irányára:100eft(Ha komoly az érdeklődő megalkuszunk az árban)
Tel:30/9089573
Ok szívesen, addig is lapozz vissza a Június-Júliusi blog bejegyzéseimhez - ott minden dokumentálva van, hogy legalább más ne szívjon (annyit mint én )
Hy! Fent van a dob. Majd rakok videót is későbbiekben.

Eddig nagyon szuper!
Semmi gond. A Bödis kipuff ajánlatomra még nem reagáltál. . .
Szeva!
Köszi érdekelni fog, de majd csak a következő hónapban, mert valószínű, hogy csak akkor lesz erre kes!
Köszi, majd jelentkezem.
Kutya...köszi minden tanácsot és segítséget, amint megveszem a cuccokat és nem elég hosszú a kábel, vagy bovden, akkor kereslek.
Szia, bocsi de az akkor elveszett az éterbe, mert semmi nem érkezett!
Halllo!
Van egy eladó Gs500 kipufogó rendszerem eladó!Gyári,csak teljesen átmenö,ezért nagyon erős a hangja!
Meghallgatható az adatlapomon!
needee@maffia.hu
hali. nem tud valaki kawasaki z750 (2005) -re slip on összekötő csövet az átmérő,ami a dobba csatlakozzik 57mm.
hello. nem tud valaki 100cc 2T peugeot speedfight-ra kipufogót?
valami olcsóbbat, a technigas next-r és a Doppler elég drága 40-45ezer.használt is jó lenne! A mostani egy Leovince touring, sajna ez nem rezódob.
Szia,

Tegnap irtam neked e-mailt abban mindent leirtam...
Szia , nem zaklatlak, de akkor most mi is van? Segitesz ? A CBR 600 F-re (2006) kellene a MIVV GP. dob, összekötővel . mennyi lenne és hogyan bonyolitsuk?
mél ment !
Mennyiért adnád oda? Pár napon belül megmondom, h kell-e.
Írj privit ide: n.szilagyi@freemail.hu
Bocs, műszerfala...
Hmmm...eléggé K1-K2 mászerfala van ennek a K5-nek...
Nekem van egy K5-K6 1000-es villahidam, egy 10-esért+posta a tied lehet.
voda-374-nyolcvan-37
Nem házi: a quadomra vettem anno ( 80 EUR ) a gyári sportdobja volt a gépemnek.
A gép el lett adva a szponzor-quadom érkezése miatt - így a dob nem került fel rá és csak útban van.
Háilag csinált? Gyapottal tömve van?
Ez nem jó rá Neked ? (400-as SRX-re már raktak fel ilyet)
Hali
XT600-ra milyen auspuffot érdemes venni? CBR600?
Egy ekkora kormányhoz kétlem h elég lenne a ZZR -en, a képen látható kormánnyal 13 centit (!) kellett hosszabbítani...annyit max. az elektromos kábelek engednek - a többi aligha.

Ha megnézed a fotógalériában a képeket, én a villahidam gyári furataiba rögzítettem a házilag készített tartót... 2000 km-t mentem, ringeztem is vele - semmi gond nem volt.

Én a helyedben egy bontott villahidat íbéjeznék, ha nem több 30-40 EUR-nál, és simán megfúrnám, és menetet bele.
De a befogó és a kormány valami jó minőség legyen: szóval ott is 18-20 körül indul a mutatvány.
Ha a bowdenek nem elég hosszúak, Biatorbágyon tudsz méretre átalakíttatni - kb 3 rugó darabonként.

Számíts még plusz költségként 2 új tükröt a kormányvégre.
Ok...ráérsz...dolgozz csak békésen, nyugodtan...én is így teszek.

És persze köszönöm..