Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Pl te mocidra is jó, itt helyben is van egy ilyen-ilyennel
hali!
Nekem 1000 fazeren volt fent, de bármilyen mocira felrakható, ha slip-on és 52mm-es összekötő cső . Gyári adatok szerint honda cbr 600 F-re való ha jól láttam. hibátlan állapotú.
25.000 és viszem is ?
szia kutya ez mekkora dob?megtudnád adni a méreteit?köszi
Nekem van egy pár Akrapovic ha érdekel..
Az újabb Tuono-ra vagy RSV1000R-re való kipuff érdekelne esetleg. Vagy ebay-en hol lehet megtalálni mert nekem egyszer sikerült, azóta sem....
De milyen typusra jó vagy valami?
Milyen évjárat?
Ebay-en van fent Pro Circuit 304-es, postával kb 29.000 Ft.
MIlyen típusra jó?
Yoshimura TRC Dual... új ára 200eft körül... én 111eft-ért adom... sérülésmentes, javításmentes... 3700lm-t futott...
Szia!

Az Er6 dob érdekelne!

Hívj v. küldj SMS-t lécci: 70/2533405
Szeretnek Pro Circuit kipufogot 2t 300 Ktm exc re vasarolni ujat ,fenykepet es árat szeretnek rola .
Hello! Van egy Akrapovic Karbon dob, 52-es bemenő csőátmérő, 53mm kimeneti csőátmérő , slip-on felfogatással, E-betűs, kivehető DB-killer-el. Ár: 55.000.-
Elvileg ZX12-esen volt fenn, kis átalakítással felszerelhető bármire, rugós volt eredendően a felfogatása, a dob hossza ~50cm bemenő cső átmérője 53mm. A képen látható állapotban, nincs kiégve.
Beszámolok kipufogót! 900RR-re való előnyben
18000ft

Hétközben csak du 5 után vagyok elérhető.
06306963423
Hello emberek van egy gsx-r re valo 4 csavaros raptor dobom eladó vagy xt600 2003as ra valo sportdob csere érdekel!
Üdv!
Képen látható dobot keresek baráti áron,akár minimális sérüléssel is!
1000-cm3 motorra valo karbon dob eladó. 35e ft
Valaki tudna nekem segíteni? CBR 1000rr 2008-as ra kellene nekem Two brothers kipufogó rendszer,de valami nagyon baráti áron javascript:smile(document.frmmsg.body,'44');do
cument.frmmsg.body.focus()
Hali!
A sport dob megvan még?
Ha igen mennyibe fájna?
Valaki tud CBR900RR-hez kipufogó összekötő csövet gyárit?
Eladó egy pár aprókavics dob rsv/tuono-ra..Akit érdekel keressen:30/9089573
Szeva!
Igen sikerűlt venni egyet de képet nem tudok felrakni mert nem otthol vagyok.Viszont a db környéki motorosok fórumba raktam fel képeket.Már meg is rendeltem hozzá a dobokat..
Balu: végre vettél gépet? Fotó?
Mivv-re gyúrsz most te is?