Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv,van egy zsír új ducati palástom,átmérő 11cm,hossz 36,5cm egy 5-ért gondoltam
Csere gondolom nem érdekel?Egy pár mivv xcone-ra?
ezt két szép dobot én nem tunám fel faragni egy egykettes xjr-re mi? ,
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni első 4üteműmmel kapcsolatban.
Egy 50es keeway knight chopper "kispolszki"hanggal.Ekezdtem lyukakat fúrni a dobra,9db 8as méretű lyukat fúrtam rá,így erősebb mint volt,és a hangja is kezd chopperes lenni.Láttam több helyen írják ,hogy xy motor nyitott kipufogóval.Ez mit takar?Egy teljesen üres csövet?Gondolkoztam azon, hogy egy üres csövet lekrómoztatok és ráteszem a kipudob helyére,de félek,nehogy a szelepekben kár legyen.(ha lehet kár)Kérdésem a következő,egy 4üteműre egy üres csövet teszek kipufogónak lesz-e valami baja?Bocs ha nagyon alapot kérdeztem de fogalmam sincs hogy megy ez négyüteműéknél :).
Eladó karbon verseny dob: 25000 Ft

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
van 1 tzr 125 gyári dobom eladó..
van egy eladó Akrapovic dobom összekötő csövestől...
meg kevlár bilincsestől
ha az érdekel
A dob 3 csavaros 60as bemenő nyílás 1-5-9 óraállásnál vannak a csavarok 77mm a csavarok közötti távolság. Tudok hozzá adni közbetétet amivel bármire felrakhatod. Iszonyatosan szépen szól, ha nem volt még yoshimura dobod akkor azért, ha volt már tudod miért. Imádni fogod. Ennyiért ajándék, az ár NEM alkuképes!

A videók között meghallgathatod, hogyan szól. ("yoshimura for sale" a videó neve)

Hétközben csak du 5 után vagyok elérhető!
0630/6963423

25999.- (vagy ha úgy tetszik huszonhatezer FT)
zotyavfr@freemail.hu
Még egy kép a kipuffhoz
zotyavfr adjál már légyszives egy emailt!
Eladó!
CBR 929-954 Leo dob.
http://kepesmotor.hu/onroad_ki...
ha lesz is akkor nem ilyen árban.Ez csak úgy volt.Általában márkás dobok vannak 30e ft-tól.De ha lesz szólok
Köszönöm.
Akkor lecsúsztam róla.
Ha esetleg lesz hasonló akkor érdekelne...
Nincs már meg ahogy feltettem rá 2 órára elvitték
Helló
Megvan még?
eladó two-brothers sportdob cbr 929-954 rr-re használtan minimális sérüléssel gyönyörű hanggal, ára 30 eft. 20/992-4528
Hello! Még mindíg keresek suzuki gsx650f-re full nyitott sport dobot/rendszert, jó mély dörmögös hangot szeretnék!
Egy Akrapovicom van rá összekötő csővel,kevlár rögzítőbilinccsel
e betű nélkül
70000 körül
Sziasztok! Cbr600 f hez keresek sportdobot lenne e valakinek?
Ha vki tud ilyen kipufogó dobot- rs-125höz az szóljon
Csere?

VALAKI?
NA?
E szabványos sportdob olasz gyártmány 12.000ft alku nélkül