Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RS-R van hozzá azok most akciósak kint megnézem az árukat, (acél, carbon) és megirom..
Yoshik mennyiért?
Two Brothers, Yoshimura, amelyek árban elérhetöbbek....
Szeva Alex!

'05-ös 600RR-re milyen dobokat tudnál és mennyiért?
matRicát persze
Sziasztok!

Bodis maticát hol tudnék beszerezni?

Köszi
A.
600rr 05-06 karbon dob eladó.
Hali mindenkinek..
4 T mociba milyen gyapotot ajánlotok mert az üveggyapotot 2 csapatás után /1 szatyorbol 1 marék lesz olyanra ég/ cserélni kell..
mintha hallottam vna már a KÖZET gyapotrol is h szoktak beletenni..
Yoshimura TRC Dual... sérülésmentes, karcmentes, javításmentes... 3700km-t futott... új ára 200eft körül... én most 99eft-ért adom!
hello emberek van egy eladó 4csavaros raptor dobom jó állapotban olyan 15-20 között adom ittvannak képek elérhetöségek azt adatlapomon de xt600 sportcsö csere érdekel!
Szevasztok!
Dupla akra dob eladó rsv/tuono-ra illetve amire még rá lehet pattintani..Irányár:110eft
Ezekben nincs E betű mivel ezek RACING dobok. A FULLGAS forgalmazza Japán gyártású street legal dobokat ha E betüsre van szükséged, nem lesz occó... azért egy telefont megér..
Nincs mit
Áhh, akkor maradok a házi gyártásúnál...
Azért köszi...
Se E betű, se csere. Viszont a hangja borzasztó hangos.
E4 van benne? Rövid fajta az is? Yoshira csere?
Már ezeket is gagyizzák? Mi kell még nekem,hogy ez a dob a motoromon legyen? A lényeg....ez E betüs?
Vagy a Yoshimura Amerikai weblapján Yoshimura...
a logót énis néztem hogy ilyet még nem láttam soha
Yoshimura TRC RACING SLIP ON CARBON KIVITEL DOBOZBAN.
108.000.-Ft Itt tudod megnézni a specifikációt.

Itt tudod megnézni

Még annyit hogy amit a DUCATICSABI linkelt azon a képen látható logóval a Yoshimura sohasem gyártott dobokat! Ugyhogy óvatosan...
Nekem lenne egy pont ugyanilyen dobom, csak az a gáz, hogy ezt a dobot Bódis Úr gixxer 1000-eshez csinálta, neked nem biztos, hogy jó választás lenne. A beömlő átmérője 60 mm. Full titán, ha érdekel, küldök róla képeket, de 70e alatt nem adom oda.
Sziasztok!

Még mindig eladó egy full titán Akra rendszer R1 re (07-08). Az ára: 180.000 Ft!

Csak pályán használt!
K5 1000
Yoshimura TRC Carbon Racing Slip On .. Attól függ milyen modellre?