Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fenéket...külföldről már 30-40 körül lehet venni rendes dobokat...
Undorító, h így hamisítják! Akkor inkább adjon neki egy saját márkát és árulja úgy...
Helló mindenkinek!
Lenne 1 kérdésem a hozzáértőkhöz van 2000 Évj r6 osom ez még karbis.
Van hozzá ARROW sportdobom aminek elég xép a hangja.
Az lenne a kérdésem hogy ha a gyári dobnak lefűrészelem a dob részét és úgy rakom rá a motorra akkor az okozhat-e valamilyen kárt a motorba?
Hallotam már sok mindent pl:ha leveszem a dobot az szétbassza a szelepeket stb ...
(Józan paraszt ésszel arra jutottam h a sportdobon is gyakorlatilag átlehet látni akkor annak semmi folytása sincs) Válaszokat elöre is köszönöm!

Ui: Mielőtt mindenki hülyének nézne nem akarok állandóan ezzel a csonkolt dobbal mászkálni csak néha a városba felrázni az embereket!
Amúgy szerintem szépen meg van csinálva. Akinek csak egy hangosabb dob kell olcsón ami még mutat is valahogy annak megéri.
A végén lehetne még kicsit finomítani...
Én is szívesen vennék Yoshit de sajnos horribilis összeget kérnek érte...
Nem gáz ez.akinek van pénze vegye meg 100-200ért,akinek meg jo a jominőségü "gagyi"az vegye 30ért..senkinek nem kötelezö ezt megvenni.
Nem basz át ez senkit,írja a frankót a hirdetésben....simán csak gagyi
Ez nagyon gázzz, arra a sok ócska kolompra rá rakják a feliratot... mennyi embert fog átbaszni!
Nagyon komoly! Akra,Yoshi....ki mit szeret
Ilyen kipufogó kellene!Sürgős!
Yoshimura TRC Dual (4-2) ...2700km futott, hibátlan, sérülésmentes, karcmentes... új ára 200eft körül... én most 99eft-ért adom!
hello! mi történik ha 50-70cc-re való sportkipufot teszek a 100cc-is Peugeot speedfight-ra? Lefogja a motorját? vagy milyet lehet rátenni, persze nem csillagászati árakért!
Szép napot Mindenkinek!
Valaki esetleg tud ilyen Bódis dobot jó árban K7-re? Lehet használt is. Ez a rövid 300mm-es! Elsősorban Bódis érdekel, de ha más márka az sem lenne baj, csak ilyen legyen az alakja.
Előre is köszi! Ja a dupla vég sem fontos!
Helló!

Megvan még Handó Peti telefonszáma? Egyáltalán foglalkozik még kipufogó készítéssel?Köszi előre is.
Üdv.
Hali!

Van a DRZ-men egy sportdob, elcserélném gyári DRZ- E-s dobra.
Nekem túl hangos.
Valakit érdekel?

Köszi!
Ha szerválsz nekem hozzá felfüggesztést és hozá való összekötőt akkor viszem
A hangja nekem nagyon bejött, igaz 'csak' SRX600-ra meg egy 300-as quadra raktam ilyet - de jól szól. Nem ordít, de egész mély basszust nyom.

Azt hogy az RR-re felmegy -e, azt neked kell tudni : ennek a belépője 35-ös, befelé enyhén kúpos. Oldalról fogja az a 3 imbusz amit a képen is látsz.
Szerintem ha a gyári helyre nem is, de egy illesztő darabbal biztosan fel lehet rakni ( a quadra nekem is közdarabbal ment fel: 2.000.- ért rakta fel anyaggal együtt a kipufogós )
Szia jó ez a dob egy 2006 os RR re rá lehet bűvölni milyen a hangja a dobnak?
Szia,

Belépő oldal, cső belső átmérő: 35 mm
Dob átmérő, külső: 100 mm
Dobtest hossza : 400 mm
Kilépő/Belépő cső hossz : 40 + 30 mm
azt nem neked írtam, hanem elektrolanak, a tiédre is jó lenne de összekötő csövem az nincs hozzá, majdnem elvitték amugy egy 600RR-re.
Tel:30/64-60-451
a sors fintora, hogy pont arra megyek és magamal vihetném, de a 25e nagyon karcsú! nekem. de mire olvasod én már árkon bokron túl leszek.
Reggel lemérem !
'07 RR-re? MIlyen? Képed van róla(cegledics@invitel.co.hu)? Árban?
Szia,
Van egy bontatlan Two Bros csövem a mocidra nagyon baráti áron!
dobj egy mailt ide:
freongee@gmail.com
köszi!