Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! egy ilyen mennyi pénz lehet?
sziasztok!
segítségeteket kérném h honnan tudok kerámia szálas gyapotot szerezni? mert eddig az üveggyapotot és a kőzetgyapotot se állta a kipufogóm......... vagy ha esetleg tudtok jó nyitott kiput az is érdekelne
köszi előre is!
Street legal, (E betüs) titán héjjal..
Visszább van róla kép.
rákárdezek,nem nekem lesz
kereslek,ha kell

köszi
Van hozzá alig használt Akrám.. ha érdekel..
60 ezerért.
ú az nagyon zsír lenne
Remélem szerdán itt lesz ...
Szasz Ombre! Hír?
Yoshimura, Two Brothers.... irok e-mailt..
Alex
2004-es 600 RR-hez milyen dobot tudnál hozni és mennyiért?
Igen a 2004-2008 közötti modellhez van ennyiért....
Például 650-es SV-hez?
Ez van.
Az alapban kint kiskerben 450 USD (carbon)
Sajnos az 1000RR-re való RS5 nem....de sebaj ma felraktunk egy házi RS5 klónt.
SUZUKI RMX 250 hez kellene TUNING Dob vagy rendszer
RS-3 ovál Yoshimurák( acél kivitel) bizonyos modellekhez 60-65 ezerből itthon vannak...
Sziasztok!

Kérlek segítsetek! Honda CB600F-emhez keresek sportkipufogót, újat vagy használt, mind1 - 50e árban a plafon. Csak szépen szóljon, és rá lehessen rakni szenvedés nélkül a motoromra.

Segítségeteket előre is köszönöm.
Persze, biztosan van olyan ami hangosabb, de nekem a Yoshi élesebb hangja jön be nem a nagy hangerő. Meg az tetszik kinézetre is.
Üdv!Valaki nem tudna nekem Yamaha FZ6 Fazer-re sport dobod?Köszi
Jah, ebben van valami. Volt a GSXR-emen egy titán Akra, mondom eladom és veszek rá egy trioval Yoshit, annak biztos jobb hangja lesz. Hát bebuktam. Semmi hangja ennek sem. Aztán most én csinálok rá házilag valami olyat aminek lesz hangja...
Én 10 ért vettem a minap egy olyan dobot,hogy a szomszéd srác yoshi-ja elbujt melette
Felraktam ,huzogattam a gázt és a szomszéd srác ott volt 5 perc mulva,mert kiváncsi volt,hogy mi az ami ekkora burál hangot ad ki...
Ennyit a 70 ezerről meg a yoshi-rol,,,
A yoshimura olyan,mint a Mc Donalds.
Legtöbben azért vesznek ilyen dobot,meg,páran egész rendszert,mert ez a felkapott..
Nem mondom,hogy szar,mert nem az...sőtt..
De van jobb...és olcsóbb is egyben..csak meg kell találni és fel kell rakni
Lényegében ütősebben szól az enyém és spóroltam min.60 ezret
Milyen fajtára gondoltál?
Ha tudsz nekem Yoshit 40-ért szólj...Én eddig 60 vagy 70ért láttam használtat...