Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit szereztél helyette?
Segítsetek nekem! valami végdobot szeretnék de sehol nem találok valami 125 kx-ről vagy hasonlóról kéne(ű (2T)
hello
szerintem itt van ami neked kell.
http://kepesmotor.hu/kipufogo/...

egyébként nekem is ilyen van.
Te miért akarsz ilyet?
Nincs vki 1 arrow dob eladó 125 ccm-is NSRre?ami cagiván v tzr-en van az is jóó!
És 34es karbihoz szivócsonk, és a karbi és a légszürö közötti csö is kellene!
ha van vkinek vmelyik akk msn:egedi_m@hotmail.com
Szakirodalommal még nem találkoztam. Pedig én is szívesen elolvasnám. Én inkább a tapasztalatra megyek...
Esetleg valami szakirodalom a kipufogó tervezésével kapcsolatban?
Pl.egy adott lökettérfogathoz a perforáltcső hossza, átmérője, külső palást átmérője, hossza, esetleg kúpos -e a perforáltcső? Ezen paraméterek ismeretében pl. könnyebben lehetne választani a millió használt kipufogó közül....
Eladó egy karcmentes Yoshimura TRI-Oval dob. Eredeti JAPÁN nem amerikai! Szép CNC-zett alu tömb felfogatás. Gyári 4 csavaros dobok helyére. E-jelzés benne van, legális. Jár hozzá a bilincs és a hangtompító is. 60e-be adom.
Sziasztok!

Egyedileg gyártott kipuba szeretnék e-számot + számsort gravíroztatni. Tudd ebbe esetleg nekem vki segíteni?
Szia!

Nagyon szivesen bár ez csak az irányár ugye...Valamennyit tudok engedni az árból de persze erre majd csak akkor tudunk visszatérni ha érdekel a dolog.
Üdv:Balu
Írd be a gugliba, : "rezonátor" aztán kiadja.És lehet számolgatni.
Szia!

Köszönöm az ajánlatot. Ebben az árban több lehetőségem is van. Meggondolom és ha aktuálís jelentkezem.

Üdv,: Hajek
Szia!

Irányára 100eft de ha érdekel akkor biztosan megegyezünk..
Gianelli titán kipufogó összekötő csővel együtt eladó. Bilincs, rugó van hozzá ZX9-R-re való, másra motorra is felszerelhető.

Irányár 30,000Ft. Tel.:70/520-4856
Szia!

Mi lenne az ára a doboknak?
Nem, azoknak kisebb az átmérőjük...
Sztem igen, csak összekötőt kell hozzá csináltatni...
Nincs rajta...
Nincs vki 1 arrow dob eladó 125 ccm-is NSRre?ami cagiván v tzr-en van az is jóó
ha van akk msn:egedi_m@hotmail.com
Sziasztok szakik!
2 kérdésem lenne:
1-rezonátor kipufogóhoz, mekkora a legvékonyabb lemez amiből lehet csinálni?
2-Mik alapján lehet megállapitani, hogy milyen hosszú legyen a diffúzor, illetve a konfúzor? remélem tudtok válaszolni
És nagyon köszönöm a válaszokat!
Sziasztok!
Valaki tudja-e, hogy sornégyesről származó dobot fel lehet-e szerelni egyhengeres bringára? Köbcenti nagyjából megegyezik.
Ducati gyári palást új,átmérő 11cm,hossz 36,5 cm 5eft
Eladó 2 gyári kipufogó 650-s sv-re, meg egy sportdob összekötőcsővel. Képek az sv fórumban
Szia!

Egy kipufogóst kellene megkérdezni hozzá tudja e faragni az xx-hez.
Ha igen és ha érdekel a dob akkor megegyezhetünk szerintem.
Üdv:Balu
Hali!

Honda 1100 XX-re jó lehet a 2 dob?

Üdv.: Hajek
heello mindenki