Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldj egy mailt és átdobom a számát.
Elromlott a gépe, így nem hiszem, hogy mostanság lesz netközelben.
Üdv! Van egy Egrus dobom,gsxr 1000-hez kaptam ajándékba,mit ér egy ilyen?
Ha érdekelne valakit : Z750-re elsősorban.
Megvan még a yoshi dob?
Hali
Mennyiért adnád a cuccost?
Érdekelne
05-06 600rr karbondob eladó.
Sziasztok! Csak annyit szeretnék kérdezni h mi szerintetek egy 125 exc hez a legideálisabb áttétel a 12-42 és a 13-52 között?
Valamint azt h érdemes-e sportkipuft néznem a kis KöTöMö-höz?
(alapból 37 pacis gyári adat csak kellene egy kicsit több ló, másik mocira pénz nincs)
Martin kipufogó oldalán,kérdezd Martint,ő biztos tud ilyet.
Jah, meg azbeszthálóba csomagolt üveggyapottal is szokták...
Kőzetgyapotot is használnak...
Köszi...
Ilyet hol tudnék vételezni?
Meg a többi fajtával...
Kerámia üvegszállal.
Hali!
Megtudnátok nekem mondani, hogy a kipufogódobok belsejét milyen anyaggal tömik ki?
Még itt lehet yoshimura dobokat venni: http://www.motorrad.co.hu/moto...
Sziasztok! Csak annyit szeretnék kérdezni h mi szerintetek egy 125 exc hez a legideálisabb áttétel a 12-42 és a 13-52 között?
Valamint azt h érdemes-e sportkipuft néznem a kis KöTöMö-höz?
(alapból 37 pacis gyári adat csak kellene egy kicsit több ló, másik mocira pénz nincs)
eladó cbr 929-954 rr-re való two-brothers sportdob (szuper hang-gal) minimál esztétikai sérüléssel 35000 ft. 20/992-4528
Eladó 1 pár aprókavics dob...
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogy itthon kik foglalkoznak még yoshimura értékesítéssel alexen a yosi.hu-n meg a corsaron kívül? Előre is köszi!
Eladó Yamaha R6R sportdob és gyáridob
A motorok+csajok topicból csórtam...
Azért ha tudok mutatni egy E betűt akkor már talán nem vagyok akkora kakiban Ha visszatudom helyezni a hangtompítót akkor meg még úgy sem hangos.
a hangos dobot nem menti meg az E különben átalakítanánk a gyárit 120DB ,és minden ok .
Persze,nincs is azzal baj.Ha annyiért venném a dobot(mivv)amennyiért a boltba adnák(199eft)akkor nem is tétováznék a pegazus dobbal de így a rendőrbácsinak meg lesz legalább az öröme meg az E betűje
tudod a magyar már csak magyar marad de ami nyugati....