Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Éppen az arspoeticamat próbálom "megkeresni" egy fil cast and crew szekciójában... ez nem jó Freon

"All due respect, you got no fuking idea what it's like to be number one. Every decision you make affects every facet of every other f**king thing. It's too much to deal with almost. And in the end you're completely alone with it."
cső, fhaszért nem alszol overnight junkie?
Szasz Freon!
XVI.-ban nem jó? Janó Dobot ott találod. nekem/nekünk mindent ők csinálnak...
www.janodob.hu
Gondolom..Asszem néztem a dangeréknál de elég odabaszós ára volt..
Az USA-ban nem igazán forgalmazzák pedig nagyon jó minőség, de arra ne számits hogy olcsóbb mint az emlitett márkák.
Oksa de azért nem akartam hazait tenni rá meg a leovince/akrapovic sem jöhet számításba.Gondolom a mivv suono-t nem is tudod beszerezni ezek szerint?
Ami E betüs legfelejbb a LeoVice jöhet szóba... mivel 2db kell belöle igy ergo nem olcsó a többi felsőpolcos cuccot már nem is emlitem... ha a költséghatékonyság számit akkor valamelyik hazai gyártóval kellene készitetned dobokat Ha több a della akkor engem keress bátran
ez nagyon szép amúgy
Köszi,egyelőre érdeklődök mert valószínű lesz egy jóárasított rsv-m és arra kéne valami kidörrenő.Olyan esetleg ami E szabványos?
Hamar eltűnik belőle......
A rázkódástól elporlik és kifújja magából. Hamarabb, mint a spec. tömőgyapotot, ami megkeményedik a hőtől.
Szerintem kérdezd meg a mérnököt aki tervezte,hogy megharaxik-e?Szerintem nem fog érte pénzt kapni és mérges lesz!
Nyugodtan tömd ki!
Szerintem csak tülagyaljuk a dolgot,ilyentöl mi a fax baja lehet!
Van több alternativa TUBTECH-R felhivom neked Angliában ha érdekel ök egy manufaktura egyedileg gyártanak RSV-hez dobokat ezzel a tipussal versenyeznek is...
Köszi gyorsan ment.
Körül tudunk nézni brá az USA-ban kisebb hozzá a választék, Angol ebay oldal nézzük meg mert onnan vettem 1098 Ducatihoz valakinek kipufogót amit Ö maga nézett ki a mocira......
szia Alex!

Tudnál nekem ajánlani valamilyen sportdobot aprillia rsv-re?2005-ös évjárat bár ha jólt tévedek akkor az újabb rsv-ken egy a méret.Pl:Mivv Suono esetleg..
Sziasztok! Egy aprilia mx 50-em van és kéne rá egy gianelli matrica a kipufogóra! Ha tudtok segíteni, írjatok légyszi! Köszi r.peti@irj.hu
Mi ez a gyapottömködés? Most komolyan jó ez vmire?
Ha a kipufogót (pro circuit t4) hétköznapi üveggyapottal tömöm meg, lehet valami baja? Vagy a kipufogó nemörülne neki?
Elviekben a csak a magas hangok csillapitására szolgál,ha keményebb,sürübb a szerkezet,annál mélyebb a hangja!Bár sajnos 2 ütemnél semmit nem tudsz mélyiteni!
Próbálj meg keresni acélhajat,azt a betonkeverö telepeken is használnak azt nem viszi ki,vagy valami fém cuccot!
Aztán kimosod!
De a gyapot olcsobb,jobb is meg egyszerübb vele tömni!
Propálgasd,nem tudod elbaszni!
2 üteműbe lessz, az előző már olyan volt mintha földel lett volna megtömve :)
Tök mindegy mind kipöki majd!Hangot todod vele variálni.
De a keményebb talán tartósabb!
"2"üteműnél meg megtelik olajjal!
a kipufogóba a gyapotot bele kell "döngölni", vagy elég csak belenyomkodni ?
Hát... nem is tudom... elviszel? (jó leszek igérem... nem izgek mozgok, próbálok Veled menni, szorítok majd térdel, és megmaszírozom a vállad menet közben... és nem hisztizem persze!)