Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyari dobjaim lennenek eladoak a kovetkezokhoz:
Z1000 mindket tipus, Z750 elozo, SV650 komplett leonlotol, Bandit 650-es, GSXR 600-750 4 csavaros, ER-6
Kedvezo aron
Egy cimbimnek 2004 óta van fennt egy nyitott micron dob a kawáján,most van benne 30 párezer kilóméter és semmi baja a szelepeknek..
Sziasztok szerintetek egy supermoto 50ccm re meik a legdurvább kipufogo?
Hááát,az okosok szerint igen!
Ha esetleg valaha volna zsir mocim,biztos nem tennék ilyet vele,bármennyire is fáj a szivem azért a hangért!
Hali ! Na még egyszer utoljára Beéghetnek a szelepek félig nyitott kipufogótól ?
Szeva!
Kérdezd meg mennyibe fájna egy Egrus dob hozzá..Nekem nemrég készült el egy rövid triovál és olyat szól és durrog,hogy a giannelli ami rajta volt köszönő viszonyban sincs vele..
igen még919
az még 919?
Sziasztok.Már irtam korábban is,de ismét irom,hátha valaki azota tud,96' 900RR-re 3 csavaros dobot.ha esetleg tudnátok légyszi irjatok ide.Köszi./NEM GYÁRIT/!
na lemértem a kipuffancsot 50mm es a csatlakozás a dob ovál hossza 400mm magassága 130mm vastagsága 100mm! Ez maga csak a dob! Hát az ár én szerintem így is reális mert tavaly agusztusban vettem s kb 2-3000km-t volt használva!
Fasza, csak kicsit szolíd. Azon filóztam, h kéne mellé egy hangosabb dob...
Mi a bajod a trioval doboddal, én biztos nem cserélném le tök jó a hangja is jól is néz ki, nem értelek.
Aprilia SXV 550 gyári kipurendszer eladó bagóért, meg a képen látható lomok is.
légyszi mérj le mindent... és ha jó,akor az árból tudsz e egedni esteleg még?
Ha ennyire érdekel otthon lemérem neked az összetételnél mekkora átmérőjü!
ha drzre rápasszolna nem is gondolkodnék ezen.........
de így nemtudom
h érdekel szólok
köszi
Nekem suzuki RF en volt, de mivel két részből áll...
25ér adom!
Ok, akkor veszek németből...
Már elkelt...25-ért
keresek 125ös dthez és drz E-hez sportdobo,végdobot!ha valakinek van valami kérem szóljon
köszi
25be? Mert igen messze laksz és nem tudjuk kipróbálni...
ez mire való és mennyibe fáj?
Hali.

Egy sportkipufogó mennyit dob a motor teljesítményén?

Pl egy 500-as 50 lovas kawa er 5-ön.

Valami ilyen mocim lesz lehet.
Ennek a hangja állati jó:
http://www.youtube.com/watch?v...
Szia FANO! 50 ért árulom zsír újonnan vettem 30 ezer van benne gyári dobozba adom összekötő csővel csavarokkal biszbaszokkal együtt
Sziasztok!

Gyari 650-es Bandithoz van elado par dobom ha valakit erdekel

UDv.