Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2008 CBR 1000 RR-hez Two Brothers M2 carbonfiber racing slip on 110.000 Ft-ért eladó dobozban!
hanganyag......!
R6 2005'
Eladnám Akrapovic Józsefemet..

Dual- 640es egyik fele.
szükitő,igazolás,doboz,minden megvan hozzá.
Nemrég lett ujratömve(Hebo tömöanyaggal) meg csináltattam hozzá egy összekötöt is,igy jó a régi 620/640-esre is...
gondolom más motorokra is jó lehet..

ár:70.000(50volt a kipuff+10 hebo + 10 összekötö

Akkor mivel fox a havasesőben motorozni ?
ja, és a sportdobot is kérte...
Ma elvitték a motorom...
Milyen motorra?
Sziasztok!

Tudna nekem valaki egy jó kipufogóst ajánlani 17-18-19 Ker. környékén?
Csá! Ez pont jó rá
rrpilot@freemail.hu

Holnap megnézik a motoromat (mivel az is eladó) ...ha széria dobbal kérik, akkor a Two Brothers eladó lesz...
Szia engem érdekel a dob.
Küldj emilt.
csá!
az én mtx-emre milyen dobot lehet tenni?mijen lenne jó rá?
Sziasztok!
Típusváltás miatt eladó Fz 6-ra való Martin sportdob.
Fél szezont használt.
Szigorúan csak ünnepnapokon+szilveszterkor
Eladó, használt (de hibátlan állapotú!) Two Brothers slip-on dob...

K6-K7 Suzuki GSX-R 750/600...

Az ára 50eft...
Kurvajól áll neki!
Néha pattintsd ki azért a furulyát, hadd szusszantsa ki magát!
Sziasztok Suzuki GSX-R1000 k8 motorom van bontot alkat részekek kellenek kerék váz de azt nem tüdöm hogy meg lehete hegeszteni muhelyben .szabobandi@citromail.hu 0620-578-9665
Köszi szépen, nekem is nagyon teccik! :)

Nem, nem kellett kalibrálni! Így,hogy le lett cserélve, kikerült az összes folytás és úgy megy a motor,mint még soha! Egy adott sebességet jobban,erősebben, úgymondd erőlködés nélkül ér el még két személy esetén is. Nagyobb a nyomaték, jobban pörög a motor! Nagyon szép hangja van!

Ára húzós, 100ezer felett van! A hatóság nem szólhat egy szót sem, az összes Bódis legális és egy különleges lézeres,gravírozó eljárással benne van az E betű a márkajelzéssel együtt a dob belső részén!

Ha még van kérdésed, vagy akarsz jönni egy körre, írj!
Sziasztok, segítséget , esetleg tanácsot szeretnék kérni!
Szeretnék a yamaha fz 6 s tipusu mocimra dupla dobot (two brothers)
Csak baromi sok nekem az ujj ára 200000 Ft , ezért, ha valaki tudna olcsóbban, vagy használtat, LÉCI szoljon !
Üdv.
Termignoni felső kategóriás carbon verseny dob Yamaha R1 04-06-os évjárathoz eladó. Hibátlan állapot, itthon a forgalmazónál vásárolt. Új ára 285.000Ft volt (1100eur). A vételárba, eurót is elfogadok. Beépítés után nem szükséges a motort állítani.
irányár 140.000Ft
Tel. 06202004129
Hmmm,szép az egész!
Kalibrálni kellett hozzá?
Mennyibe került,és hatóság mit szól hozzá?E legal?
Szia!Arra sajna nem de megoldható!
919-re is jo?,?hmm?
Sziasztok!Van egy nagyon szép karcmentes LEO-VINCE oval dobom 929-954 hez 3 csavaros.Ha valakit érdekel írjon