Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csaoo

Valaki megtudja nekem mondani, hogy a gyari dobok mibol vannak? Konkretan egy '03 as 600RR rol lenne szo..
eladó kipuffancs
Szia! Hogyé adod most a dobot?
Mennyit használt?
Jó hangja van Teve! Megvolt az élőben teszt...
van pár eladó dobom. 929-954-re és 1000rr-re
Eladó karbon Devil, szép állapotban, kipattintható zajcsökkentő biszbasszal.Elvileg gixxer1000-en vot, de bármire...32 eFt
Eladóóóóó!
Aprilia sx 50-re vettem egy Leo Vince V6 kipufogó rendszert, de nem tudom hogyan kell kiszerelni a fojtást, tud valaki ötletet adni?
Hívj fel és megbeszéljük.
30/5321375
Üdv szeretnénk érdeklődni menyi lenne az utolsó ára az Akrának üdvözlettel Andrea
Sziasztok!
Tud valaki olyan helyet(oldalt) vagy személyt akinek van eladó kipufogó dobja 2t-re?
Köszi!
Hali!
Segitséget-javaslatot kérnék tőletek!
van egy 2003-mas R1-em, és a kipufogót szeretném átlakítani olyasmire mint ami az R6R-en, illetve a k6 600-750 gixereken.ezáltal az eddigi kipum hosszának kb 2/3 lenne az új rendszer.én már próbálkoztam levettem a hátsó dobot, illetve az összekötő csövet és kipróbáltam így a motort hát uuuh... velőtrázó lett a hangja, nah ez volna a cél.ámbár olyanokat durrogott vissza, hogy félek nehogy az exuppom beégjen a megnövekedett hőterheléstől amit a folytatlan kipufogóm és a visszadurogások okznak.mivel az példának vett a motorokon ez a fajta kipu kialakíttás gyári tehát nekik az egész rendszerük máshogy van megoldva, egy eléggé öblös hengerszerű gyűjtőcsövük van a rendszerbe, abból jön ki nekik a rövidebb hátsódob ebböl eredően az övék kissé "kulturáltabb".Tehát ha valakinek van mit ötlete-infója-tapasztalata, hogy egy utólag leröviditett kipufogó tartós használat következtében nem e történik vmi károsodás?
segitségeteket előre is köszönöm.
üdv. szép napot....
Az nekem sem ártama rs-5 mert újra nincs kopejkám
Használt RS5 öst akarok az acélt most!600RR -re
Hogyér adod a kidörrentőt?
Suzuki Gsx-r 600 K2-K3.Martin sportdob eladó!"karcmentes"
Eladó NSR 125-re Giannelli rendszer, ára: 65000 Ft
Horpadás és karc mentes.
Sziasztok!
SV1000S-en voltak a hangszerek, nagyon szép hangja van és teljesítményben is érezhető a különbség! Ha valakit komolyan érdekel, keressen bátran biztosan +tudunk egyezni!
Tel: 06-70-596-49-15
2000 évj ZX6R-hez keresek 3 csavaros kipufogót!
emil, kép jöhet: gancsos.attila@gmail.com
Üdv hozzáértők, véleményt szeretnék erröl a dobról, nem ismerem, a hangja nagyon jó, csak kiváncsiságból a ti véleményetekre is kiváncsi volnék, elöre is köszi, üdv széles utakat
Na mégecce:) CBR 600 RR 03'04' street legal Akra (alig használt)
Gyari dobok Z750 15000,-
Z1000 regi 35000,-
Z1000 uj 50.000 (teljesen uj)
Ja és még valami: olyan kipuff kéne, amit nem kell fabrikálni, csak leveszem a gyárit, és felteszem a helyére mindenféle fúrás-faragás nélkül.
Szevasztok!

VTR Firestormra keresek sportdobot, max 80-90e Ft körül!
eladó 600rr-re sportdob (03-04)