Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szép motor,vigyázz Rá....
Hy apraszaki.Elkészült a kipuffantó!
Meglett röviditve,33centi.
Disznó hangja van ,viszont a db-killert soha többé nem veszem ki .
Utoljára talán 94'-ben néztek rám ilyen csúnyán mikor a 250-es ETZ-m volt herélt sportkipuffal .
sziasztok tudjátok hogyan kell nyitott dobot csinálni? én nagyon durva hangut akarok nem érdkekelnek a yardok kérlek segítsetek mert érdekel a téma
Megtaláltam amit kerestem, kössz a segítséget!
Jó hangja van a Bódisnak...
Szia!
Motorolaj javaslatomat az adatlapomon találod! Én épp most raktam bele és nagggyon bevált!

Kipufogó? Azt is most cseréltem!
Hangja vmi isteni,teljesítménybeli különbség érezhető!
És hogy mi a márka? Természetesen BÓDIS!
Íme pár kép!

Üdv
Pl ez: link
Hello
Tud valaki eladó dobot 92-es YZ 125-höz (pl: FMF PowerCore, Pro Circuit 304) vagy esetleg aki készít dobot? Legjobb lenne Baranya megyében/felé de lehet messzebb is.

Előre is köszi
drz E-hez keresek dobot... bármi érdekel
köszi
A yozsimura kipufogó az amcsi változat ám! Itthon a yozsimore gyártmányt lehet venni...
szerintem te a jawa bobitát keresed yozsimura kipufogoval ez egy nagyon ritka különleges kis szériában gyártott modell elsősorban vidéki felhasználásra ajánlott valamelyiken még kanástej szállító oldaltarto idom is van amely különösen jo akusztikát ad a kipufogóbol kilépő nemesgázoknak
mért nem tudsz rendesen válaszolni a feltett kérdésre? hát nem érted?egy üvöltő hangú motort keres!egyet!sok volt az agancsossör megint!
Sziasztok!

ER-6n-re keresek sportdobot.

Sanyi
Lenne 1 kérdésem: Van 1 olyan motor aminek az a 'különleges' nagyon hangos ordító hangja van. Esetleg nem tudjátok hogy milyen típusú a gép? Vagy milyen dob produkálja ezt az üvöltő hangot? Sajnos még nem volt szerencsém közelről látni a motort Ha tudtok ilyesmi gépekről légyszi írjátok le a nevüket (vagy a dob márkáját) Nagyon hálás lennék!
jardine gp1 kipuffot vennék! ha van vkinek írjon vagy ismerősének!
Yoshimurát
Milyen dobot raknátok gs500-ra?
Esetleg gyárt valaki komplett renszert hozzá?
Mennyire gondolnál.... .
Helló! Csak a dob kellene és az 50e sok lesz nekem érte.
Hi! 2004-es GSXR 600-hoz keresek 4 csavaros sportdobot.
Szerintem sem lesz gond,ezért irtam az okosokat!
Nekem GS500-am van,de a szerviz 20-50W olajat rak,de a szakértö csak a 10-40W-et ajánlotta!
Na melyik az igaz?Fax tudja!
máshová esnek a csavarok, ha jól tudom.