Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

TL1000R kipufogó(Ovál,4 csavaros) eladó,vagy cserélhető is.ZZR kipuf csere is érdekel!Egyik karcos,de kitűnő szerkezetileg!Ár 18000Ft!
Helló mindenkinek!
Olyan gondom lenne,hogy vettem egy 2006-os R6-ot ami Termignone Carbon dobbal van szerelve,viszont a dobhoz nem tudott "Mű" bizonylatot adni a gyerek,és sajnálnám ez miatt nem használni a dobot mert nagyon disznó.A kérdés az lenne,hogy nem lehet valahogy szerezni ilyen bizonylatot még ha fars is?Mert a gyökér rendőrt úgyis csak az fogja érdekelni,hogy van-e róla papírom hozzá.Jó fars számmal azt azokat a számokat beleütöm én a dobba,mert most nincs rajta semmi jelölés a márkanéven kívűl.Ha valaki tud ebben segíteni azt megköszönném.Széles utat mindenkinek.
25 eft + posta az ár. az egyik hibátlan, a másik karcos,és a 96 utánira jó. ennyi.
megnézem neked hátha van, küldj egy elérhetőséget!
Sziasztok, érdeklödni szeretnék, van egy ovál nyitott kipufogom most szeretném kicserélni a gyapotot, hogyan tömjem meg hogy halkabb legyen, lazán vagy keményen, 4t enduron van. köszi üdv.
igazából csak anyit akarok hogy a 80as hengert ami a motoron van ne húzza visza anyira
Szia, nem biztos hogy elléred vele a kivánt teljesitmény növekedést
Neharagudjatok tudna nekem valaki segíteni? Van egy Aprilia Rs 50 típusí kismotorom. Olyan kérdésem lenne ha eltávolítanánk belőle a katalizátort akkor jobban kell hogy menyen igaz? Jó tudom hogy hangosabb lesz nélküle a motor, de teljesítmény szempontjából pozitív lenne?
Keresek ZZR400-ra gyári kipuffokat nem baj ha karcos,keresek még középső sztendert.Köszi!
Csak annyit tudok mesélni azoknak csinálom akik versenyeznek,hozzá állitják a motort és nyomatékosabb erősebb megvannak vele elégedve
Hali!

Nemtom mert nem gyári hátsó dobom van.Aki csinálta a dobot az csinál hozzá csövet.Így 10-12 körül lesz.
Hát még nem tom mert csak neten néztem.
link
nincs mit
Köszönöm szépen, ilyenre gondoltam, és az ára is jó
itt nézd meg maondjuk dob nincs hozzá
http://www.starbike.eoldal.hu/...
Komplett, új érdekel? Vagy használt?
Keresek Kawasaki ZX9-R komplett kipufogó rendszert 99 évjárattól.
Eladó TL1000R kipufogó,jó állapotban,de a jobbos egy csíkban karcos.Cserélhető!Zzr 400 kipufogó érdekel,vagy bármi értelmes
Hát azt nem tudom, de a méreteket meg tudom adni, ha kell
Hú! Mesélj kicsit arrol az Extrárol ami a leömlöben van?Meg a +LE röl is most gyárilag 50LE gyári a rendszer is rajta
szia. sportmotorra valok. a GPR 2006 utánira. ez rövid dob. az arrow 60cm hosszú. endurora más végüt szoktak felrakni. 70e és 45e ft
Eladó a képen látható gyári leomlő és az ovál Carbon dob valamint a köztes cső.teljesen egyben rugókkal rozsdamentes bilinccsel.
Ára:fix 65.000.-ft.A dob slip on rögzítésű karcmentes folytatlan gyönyörű hangja van.meghallgatható a videoimnál.
eladó LeoVince titanium slip on dob zsír új.35.000.-
Köszi !
...és a gyári hátsódobbal passzol ?
...milyen gyártmány ?
Ezt fel lehet tenni egy KXF 450-re?