Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1098 ZARD FULL SYSTEM..

1098 ZARD koncert:)))
Egyébként az USA-ból jött a ZARD..
Zard? HMMM azt én elég régen hoztam DUCATI 1098-ra... egyébként kib@szott drága, és nagyon jól szól...
Szia Alex !
Érdekelne a Zard kipuuffanó,hogy honnan sikerült szerezned.illetve hogyan működik a motoron. Hang stb.

Kösz
Köszi a gyors választ, de úgy gondolom, ezzel még egy kicsit várok , mert sajna a válság egy kicsit megcsapolta a pénztárcámat, de amint lesz egy kis pénzem rá, rögtön szólok.
van itt dob gsxr-re! kicsit béna a formálya,de legalább új!
Ez nem volt olcsó mutatvány több mint 900.- USD ....... ..
Ami olcsóbb jóval az a Jardine GP1 88.000.- Ft
....vagy Yoshimura R-55 GP style 160.000.- Ft

Vagy Two Brothers
Szia!
GSXR 600 K6-7 -re mennyiért tudnál ilyen dobot szerezni? Esetleg Jardine GP1 is érdekelne, vagy, valami hasonló rövid dob, tetszik az akra megafon is, de azt nem tudom, hogy rá lehet-e applikálni a motoromra.
Előre is köszi a segítséget!
40ezer.
szevasztok!


tud valaki szerezni 2T-re FMF kipuffot?
ktm sxs250-re kellene
Most jött TAYLORMADE.. 2009-ES FIREBLAD-RE. G...CI modon szól arról nem is beszélve hogy mennyit dob a motoron. Beszarás.....
Hy Mindenki!
Sajnos kiárusítást tartok! Minden a motoron látható "EXTRÁT" kiárulok a legjobb ajánlatért!
Tankbőr, Rizoma markolat, Rizoma tükör, HP sportdob (hangtompítóval), Pazzo racing fék- kuplunkkar, Rizoma verseny lábtartó.
várom az esetleges érdeklődőket: mailen, a fórumon vagy 30/5950052
Sziasztok.
Ha valakit érdekel.....
55,000 ft..
Egész szép hangja van. Megfontolandó amit mondasz. Hol lehet egyébként elérni őket (már a Martin-t)?
SZia!

Én a martin -t tudom ajánlani nagyon jó az ár/érték aránya nekem 35ért csinálta a Martin, másfél hét alatt kész lett. Le kellett vennem a dobot és megmérni az összekötő cső külső átmérőjét. Ehhez lett készítve a dob. Így nem kellett +10-15 ezerért még vennem összekötőt is! Egyedi méretbe is csinálta 37cm-es lett, így olcsóbb is volt a kipuff. Nagyon szépen szól. ja és postán küldi el sem kell menni érte, nem úgy mint Egrus vagy raptor, ők azt mondták, hogy mindenképpen menjek le hogy megnézzék.

itt van videó, nem teljesen adja vissza, de hidd el nagyon állat hangja van!
ZX6R martin
Szia,a megafon dob mennyibe kerül?
Igen érdekel. Ha az a számod ami az adatlapodon van akkor azon hívlak hamarosan.
Kösz.
Ciao
r1 és f4i carbon dobok eladók.
karbon arrow is érdekel?
gsxr-hez új dob eladó.
Üdv mindenkinek. 2006 -os CBR 600 F - re keresnék használt kipufogót, Finster,Mivv,Twobrothers,Raptor,LeoV. Ha valaki tudna ilyet legyen szíves írjon már vagy Kelet Mo.-n valami boltot akik ilyen termékekkel kereskednek. Előre is kösz.
Helló

Nemtudtok egy jó kis sportdobot egy Suzuki dr 125-ös motorra?
( én valami cross bagy cross-enduro fílingű dobot szeretnék rá )

A motor gyártási éve 1998. ha tudtok segíteni vagy tudtok valami király dobot ami eladó akkor írjatok már. Elére is köszönöm. [erre a motorra kellene]