Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elképzelésem az van, csak a keretet kell előteremteni, nameg az az igazság, hogy nem is mostanra tervezem a dolgot, csak szeretnék tisztábban látni és tudatosan keresgélni...
Gyárit szeretnék, ha összejön a pénz pl ilyet: MIVV vagy ilyet: LeoVince
A használtakban mennyire lehet bízni? Érdemes velük foglalkozni?
Slip-on az azt jelenti, hogy csak a végét cseréled azaz a dobot, nem a teljes kipufogórendszert. Mit szeretnél felrakni?
Ismét alkottam.Volt egy kis időm és gondoltam csinálok valamit:-))))
Valamivel okosabb lettem, köszi a választ!
Lehet hülyének fogtok nézni, de nem vágom mi a külömbség a Slip on és a normál dobok között...
Halogatom ezt a vásárlás dologot, mert úgy vagyok vele, hogy ha majd rászánom a pénzt akkor faszául kellene belőni a dolgokat...
Viszont ha azt mondjátok, hogy ez nem is olyan fontos, akkor nem biztos, hogy erőltetni fogom ezt az utánaállítás dolgot...
Ha felteszel a Z-re pl. egy muzzy slip-on-t, akkor semmihez sem kell hozzányulni.
A motor gyújtástérképét kell hangolni. Valamelyik motornál ez írható, valamelyiknél nem. Ekor szokták a power commander nevű kütyüt beletenni, azzal tökéletesen beállítható. Viszont valamilyen szinten a gyári elektronika is utánállítódik a kipuffhoz, szóval sima slip-on cserénél nem feltétlenül szükséges az utánállítás...
Üdv,
Valaki világosítson már fel, hogy mit kell hangolni egy motoron, dobcsere után. Meg, hogy ki-mennyire tartja ezt a dobhoz állítás dolgot fontosnak?
Köszi
Hello!
Kawasaki ZX-10R re 2003-04 évjáratra Micron kipufogódob eladó! Ár:70.000 Ft
érd.: 06 70 316 79 77
Sziasztok Yamaha tzr 50es mocira kersek sport kifuffogot ami szépen szol a lehtöségeghez képest.
Szia!
Köszönöm de közben már szereztem csövet és egy szerény 300 furat után már kész is :-)
A Busa összekötő csövéből nagyon könnyű slip-on-t csinálni, csak le kell róla operálni azt a 3 csavaros karimát. csak az a lényeg, hogy a dob bemenete 60-as legyen. Vagy egy ügyes kipufogós csinál neked könnyedén egy-egy összekötőt mindkét oldalra, akkor a gyárit nem kell megvágni.
Ha érdekel tudok késziteni neked perforált csövet bármilyen méretben.
Akrapovic Street Legal - Yamaha FZ6 (2004-2009)

Kb. 500 km-t futott, újszerű állapotban, EU normás hangtompítóval, motorváltás miatt eladó!
Ár: 150.000 Ft
Érdeklődni:
gtommi@freemail.hu
Sziasztok!

Keresek 50mm-es vékony falú belső csövet sportdobhoz!A hossza 410mm!Az sem baj ha épp perforált mindjárt legalább kevesebb lesz vele a munkám!Sürgős lenne mert dob nélkül nem épp szomszédbarát a szekér!Előre is köszönöm!
Krissz
janos.palotai@freemail.hu
Hjajjj,ha nem slip-on lenne és Busa barát kivitelezésű lenne már vinném is ennyiért
rozsdamentes kipufogódobok ovál,kerek,moto-gp,formátumban,30ft-ért.kawaszeki@fre
email.hu 30-3644-880
eladó E- betüs karbon shark kipufogódob, folytott kivitel,tehát hallkan diszkréten nyomja, 43cm hosszú,52mm a belső cső átmérője,rugós az összekötőcső és a dob összefogatása,lakkozott karbonhéj. etz 125-150 gyári kipudob,használtan. 30-3644-880 kawaszeki@freemail.hu irányár:30eft / 1500ft
eladó kawa636 2003-04 rendszer.gyári leömlő,carbon ovál dob hozzá készített közcsővel.dobhoz rozsdamentes bilinccsel.kpl-en 60e.
hangja meghallgatható a videóimnál.
Van egy kis előnyöm, mert már lefizettem egy Colin 2-vel.
a fiammal ,de az nehéz kör lesz mester...
ne kezdj bele
Sült laszti....
Kivel kell bótóni?
ezt már sokan elsütötték.nem eladó.mivel nem az enyém
A pöttyös laszti mennyi?
eladó.LeoVince titanium ovál slip-on.
35.000.-